-
Posts
2484 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patisa
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Patisa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares'] [IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC04301.jpg[/IMG] [IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC04303.jpg[/IMG] w skarpetkach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ta, wspaniałe uczucie co? Dopiero co wykopiesz psa, a po spacerze... skarpety. :evil_lol: Mam to samo z moim białym Kropem:placz: -
Cudny fryz:loveu:
-
[quote name='M&T']Mówiłam już Deer na gadu, ale tu też w końcu napiszę: aparat is broken :( i to nie jest wymówka...Ale w każdym razie zdjęcia są tylko wstawię jak aparat się naprawi ^^''[/quote] Ooo:-( szkoda :-(
-
Cześć Dealery :cool3:
-
No to dobrze, że robicie spacerki długaśnie - na zdrowie psów i ludzi :cool3: Trzymajcie się ;)
-
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
Patisa replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
no jasne, że łatwiej! Białe igły mojego Kropa są wszędzie i nie sposób ich wydłubać.:placz: Ta...propos błota, Leci Sara( prawie bokser) i Frodo dalmat. Jak myślcie, które przebiegnie przez środek kałuży brudząc się niemiłosiernie...? Otóż: Sara ominie kałuże z wielkim wstrętem, a do niedawna biały dalmatyńczyk leci przez błoto, radośnie chlapiąc siebie i wszystko wokół. Plus jest taki, że jak wraca do domu i wyschnie, wystarczy przeczesać i wszystko samo się elegancko wykrusza. poza tym, dalmat ma wodoodporną sierść ( nigdy wcześniej o tym nie słyszałam). Gdy poleję wodą Sarę to jest mokra, a gdy poleję Froda to wszystko z niego spływa:cool3: -
Piękny Kropek :cool3:
-
nie narzekaj już, nie narzekaj! Coś za coś, możesz sobie podziwiać długowłose Białasy na spacerze - to czyścić też je musisz :evil_lol:
-
no ja też się cieszę strasznie, bo wcześniej to taka fochaczka z niej była, jak miała ochotę to się przychodziła miziać, ale głównie to ja za nią biegałam, żeby pomacać po mordzie:lol:
-
Bo Polacy są cofnięci, w bardzo wielu kwestiach :mad: Mi się oba typy podobają, chcę czarnulka :loveu::loveu::loveu: Choć żółtasek też jest śliczny, ma dużo bardziej intensywny rudy niż długowłose chowy. Taki "czysty" rudy :cool3:
-
[B]Bourbon Supreme [/B]jestkrótkowłosy? Ma bardzo fajną sierść :cool3: ale Bluesman też jest ciekawy, nigdy nie widziałam dorosłego czarnulka;) :loveu:
-
[quote name='kamilka91']Kolejne powody, aby sterylizować/kastrować swoje czworonogi :evil_lol:[/quote] kamilko, ja nigdy nie twierdziła, że psów nie należy kastrować. ja tylko jęczę, ze warto to robić świadomie. ;) wiesz, ta jej przytulaśność to chyba raczej ewenement... no nie wiem, samce na pewno zyskują na przytulaśności, ale u suk to chyba raczej może być odwrotnie ( bo zwiększa się poziom testosteronu). Ale nie pwoiem na 100%. [QUOTE]To super, że Sarcia wraca do siebie... A swoją drogą, czemu 'Sraczka'? :eviltong: Pozdrawiam ;)[/QUOTE] Sraczka to takie pieszczotliwe określenie. Do boksera inaczej się nie da ( nawet jeśli to prawie bokser ;) ) I stąd Sara to: -Sraczka -Purchawka -Grzyba -Stara -czasem także wrzucam nowoprtzybyłe, co mi akurat slina na język przynieise, np. Guala Lumpur :evil_lol: Nie zrozumie ten, kto nigdy nie patrzył w bokserową wdzięcznie rozpaćkałą mordę :cool3: Ale Frodniś też ma swoje ksywki, tylko póki co mniej : -Frodo Smrodo -Smrodont -Kropkarz -Glut -Galoty
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
Patisa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
w takim razie czekam na foty :cool3: -
Dzięki dziewczyny za wsparcie. No ja mam nadzieję, ze może to po prostu taki chwilowy przestój i że z czasem coś się ruszy. Póki co nawet nikt nie pyta...
-
[quote name='jbk'] [url]http://images39.fotosik.pl/56/2d1223e968f7d309.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/321/6cc7a1852a79938d.jpg[/url] [/quote] Boskie zdjęcia. Takie dumne i wyniosłe te Twoje Białaski :cool3:
-
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
Patisa replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wspaniała jest ta psinka :loveu: -
Piękna Morda:loveu:
-
Hollencja wciąż czeka na dom...:shake:
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
Patisa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Piękne z niej maleństwo, czy ktoś się po nią zgłosił? Jacyś chętni? -
[quote name='Kaladan']Oooo z kotkiem to norma: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/6b671d657d3ec363med.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Piekne....:cool3::loveu:
-
Wniosek z tego jeden: nie wkurzać wilkołaka :lol: Obejrzałam sobie zdjęcia na Waszej str. - piękne! :loveu:
-
Jej, fafelutkowe towarzycho na plaży...:loveu: mam nadzieję, że sama dożyję takich wspaniałych czasów :roll:
-
jej, piękne zdjęcie z pięknymi bokserami! :loveu: P.S. To tło jest prawdziwe czy fotomontaż?:cool3:
-
Pozdrawiamy Białasy Śnieżne :cool3: Wysmyrać, wymiziać , przypomnieć o nas :loveu: