Zębatek był wczoraj cały dzień na festynie. Wylizał mnie od stóp do głów, potulił się trochę. Tylko był strasznie absorbujący i hmmm żywotny :lol: Ci którzy tam byli wiedzą o co chodzi :D Niestety nikt się nim nie zainteresował... :(
Hehe wiesz co, Embed jest na tej stronce co się film wyświetla. Nie wiem jak jest z kontem, bo ja nie mam konta na youtube. Możemy zrobić też tak, że wyślesz mi na pw linki do filmików (takie normalne) i ja je wstawię. Jak mi się uda :lol:
Super, że Perełek już bezpieczny :multi: Poproszę w takim razie o nr konta na PW, zapłacę za kwiecień. I poproszę też o określenie, którego dnia miesiąca mam wpłacać. Dziękuję z góry :-)
Żeby nie było tak jak z Rudzią [']
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/wroclaw-starsze-malenkie-przerazone-psie-serduszko-odeszlo-tragicznie-za-tm-135095/[/URL]
Ile potrzeba na DT?
Mam miejsce w podpisie na bannerek, ale niestety nie umiem robić :oops: Może któraś z Was?