[quote name='Luna123']A ja czasem nie za bardzo namolna jestem:oops:, bo na innych wątkach to jakoś niewiele wiadomości:roll:.
[/quote]
Ty zdecydowanie za mało namolna jesteś! Powinnaś tu pisać co najmniej 3 razy dziennie. Zdjęcia też codziennie mają być :mad:
Pewnie Fryzią się podobnie często zajmujesz, a potem się dziwisz, że zamiast się miziać na łóżeczku w tujach posypia :eviltong:;)
[SIZE=1]Mam nadzieję, że nie zostanę opacznie zrozumiana :evil_lol:[/SIZE]