A ja przepraszam, że nie poczekałam grzecznie aż skończysz wrzucać, ale jakoś same się posty poukładały jak trzeba :lol: A nie mieli pasażerowie uwag co do piesków? Ja nigdy z psem nie jechałam, ale słyszałam, że niektórzy się nie zgadzają...
A zdjęcia cudne, cu-do-wne :-)