['] dla Loczka. :-( Przeczytałam mail, ale zrozumiałam piąte przez dziesiąte. Przykre jest to, że Loczek prawie całe życie spędził w schronie, ale jednocześnie piękne jest to, że dałyście mu szansę na lepsze chwile, lepszą starość. Nie umarł w schronie jak tyle starszych psiaków...