[quote name='Werulkowa'] (...) Ma niestety nadwagę, przytyła po sterylizacji, a że jest agresywna do psów więc nie wszędzie mogę ją puścić, żeby do woli poganiała, więc taki pulpet z niej jest.[/quote]
A z moją Inką stała się dziwna rzecz po sterylce. Wcześniej dosyć charakterna była i skora do bijatyki z innymi suczkami, a po sterylce przez ponad 2 lata ani jednej suczki nie zaatakowała i jej też nie atakują. Nie będę ukrywać, bardzo mi to na rękę :evil_lol: