Jump to content
Dogomania

izzie1983

Members
  • Posts

    2717
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izzie1983

  1. Już znalazłam i weszłam, przeczytałam prawie cały. Masz rację - szkoda słów...
  2. Ale cudo :loveu: Z całych sił trzymam kciuki za domek dla suni!
  3. A ja mieszkam od 2 tygodni w wynajętym i nie mogę mieć psa. Moja Inka została z mamą i bratem. Strasznie smutno :(
  4. Jak tam Pepsi się miewa?
  5. O matko jak ona się świeci! Aż razi w oczy :D
  6. Melduję się na wątku, niestety niewiele mogę, ale obiecuję regularnie pomagać w ogłaszaniu psiaków. Dajcie tylko znać, które ogłaszać. W wolnej chwili zapoznam się z wątkiem i psiakami bliżej.
  7. Brązowa Babcia ma swój wątek?
  8. Ja jestem, tylko właśnie nie za często piszę. Podpytam Siekową jak tam się Umisiek miewa. A co to za cudne psisko w Twoim avatarze? :)
  9. Jaki on zadowolony :loveu: Wchodzę na Wasz wątek zawsze jak mi źle, tak tu ciepło...
  10. No proszę, Uszatka ma własną kanapę, podusię i państwa. Mam nadzieję, że nie jest już tak zalękniona...
  11. Jak się czuje Pepo po operacji?
  12. Ja to się zastanawiam, gdzie się podziewają te psiaki, które znikają i zapadają się pod ziemię. Mam nadzieję, że Wrzosek gdzieś sobie żyje jednak w jakimś dobrym domu.
  13. Ok to ja deklaruję, że po 10.02 wpłacę, na razie 20 zł jako deklarację jednorazową, ale bardzo proszę o przypomnienie :oops:
  14. Ale przystojny kawaler :D
  15. W końcu dobre wieści o tej diablicy :D
  16. Może by pokazać Frolika innym chętnym na Kudłacza domkom? Co myślicie?
  17. Jestem i ja, jak można tak pieska okaleczyć, czemu ten osobnik zrobił to w taki sposób???:angryy:
  18. Zadeklaruję coś jednorazowo ale dopiero po 10 lutego niestety. Czekam na pierwszą wypłatę.
  19. Oooo, to bardzo dobry znak. Jest w stanie przełamać swoje lęki :)
  20. Jaka szczęśliwa :loveu: Widać, że się odnalazła w swoim domku.
  21. Alicja gdzieś nam przepadła... Mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku.
  22. I co tam u naszej Dziewczynki?
  23. Co tam u Dziewczynek?
  24. Ale wstyd, ciotko izzie wstydź się :angryy: Zrehabilituję się na dniach...
×
×
  • Create New...