Melduję się na wątku, niestety niewiele mogę, ale obiecuję regularnie pomagać w ogłaszaniu psiaków. Dajcie tylko znać, które ogłaszać. W wolnej chwili zapoznam się z wątkiem i psiakami bliżej.
Ja to się zastanawiam, gdzie się podziewają te psiaki, które znikają i zapadają się pod ziemię. Mam nadzieję, że Wrzosek gdzieś sobie żyje jednak w jakimś dobrym domu.