Dokładnie nie wiem czy była aż tak mała ale myślę, że taka normalna.
Ja jak się o tym dowiedziałam to odrazu swojemu psu zabrałam piłeczki.
Jak ona lubi tak coś gryźć to kup jej jakąś fajną zabawkę np. takiego kurczaka piszczącego:)
pozdrawiam.
nie dawaj jej piłeczek żadnych małych, mojego sąsiada pies niefortunnie połknął piłkę i zanim przyjechało pogotowie wet to się udusił bo mu utknęła, pomyśl o tym.
Piękny piesek
pozdrawiam.
To dobrze, że naszemu bohaterowi nic nie jest poważnego bo zasługuje na szczęście, widzę, że Ty zajmujesz się tym pieskiem to może Ty wymyślisz mu imię?:)
Ładnie Ramzes:) ale jak już iść dalej to może Faraon?:P
wiem, że jest więcej problemów i ważniejsze niż imię ale on by też chciał mieć imię,to wpisujcie swoje propozycje:)
Smutny bo nie ma domku ale najważniejsze, że jest pod opieką rozsądnych ludzi a nie idiotów, którzy mu to zrobili:mad:
Może damy mu jakieś imię? chyba, że już ma a ja o nim nie wiem?:)