Hej, zrobiłam z Dudziaczkiem bazarek dla Lizunii, mam już pieniądze od wszystkich ale niestety nie dostałam żadnego numeru konta,żebym mogła wpłacić pieniądze, czy mogę dostać numer konta osoby, która zajmuje się finansami?>
Weszłam dzisiaj rano na forum i ucieszyłam się, że przeżyły psiaki teraz zaglądam a tutaj taka smutna wiadomość ale czasem lepsze to niż cierpienie oby wszystko dobrze było z tym co przeżył bo ma takie śliczne smutne oczka.
Dostałam już numer konta, jutro przeleję pieniążki, biedny tak cierpi a kiedy by miał tą operację? nie załamuj się i tak ma dużo szczęścia, że na takich ludzi trafił jak wy :) a napewno po operacji będzie coraz lepiej.