Napisał mmlasowice
W jakim województwie jest to biedactwo? Miejsce u mnie jest - tylko co z odległością i transportem ? Ostatnio nabylismy w rodzinie doświadczenia w odbieraniu porodów n.p od szczennej suni żywcem zawiazanej w plastikowy worku i wyrzuconej do lasu. Dzieci po 8 tygodniu super wyadoptowaliśmy - mamusię przedwczoraj sterylizowalismy i pojedzie do ludzi którzy juz na nia czekają. Przy okazji poszedł tez do adopcji 12 letni jamnik i 9-miesieczna sunia kundelek / same ofiary bezdomności/ ze względu na mój wiek /48 lat/ proszę o kontakt na : mmlasowice @ gmail.com . Magda
Zulugula jeśli faktycznie jest możliwość zrobić taniej operację to jasne co do utrzymania w hoteliku to dobrze, że jest u Ciebie ale i tak pieniądze się przydadzą przecież a poza tym na dogo chyba pieniądze się nie marnują więc wiesz
pozdrawiam
A Franio jest przecudny.
Jakby ktoś zrobił mi bazarek to bym wystawiła rzeczy dla Benia, napewno nie będzie tego dużo ale zawsze coś.
Jesteście zainteresowane?
Jeśli tak to proszę o meila osobę, która zrobiłaby bazarek to bym wysłała rzeczy.
Qrczę Malwinka ma chyba jak narazie sporo kasy i jest bezpieczna więc może ja też bym przekazała te rzeczy dla pieska z chorą łapką.
Napewno nie będzie tego dużo ale nawet jak by udało się skombinować to dofinansowanie to potrzeba będzie pieniędzy na leki, hotelik czy cokolwiek.
Czy któraś z was mogłaby mi zrobić bazarek?(bo ja niestety nie umiem).
Ja wczoraj przelałam 20 zł, 100 zł wyślę jak tylko będę mogła.
I jeszcze kwestia zrobiłby ktoś bazarek dla Malwinki a ja bym rzeczy dała?
bo niestety nie umiem robić bazarków.
Ciężka sprawa z tymi psami ale napewno nie można ich tam zostawić.
Ostatnio też była akcja łapania suni dzikiej ze szczeniakami więc może podam wam linka do tej stronki i poczytacie i w razie czego spytacie te osoby bo one mają doświadczenie.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciezarna-suka-na-polu-zbieramy-na-hotel-120116/index57.html[/url]
Ja również uważam, że nie ma co teraz się kłócić o to co by było gdyby.
Malwinka jest pod obserwacją każdy może ją odwiedzić.
Więc najlepiej skupmy się jak jej pomóc a nie obwiniając ludzi.