skoro Diego jest bezpieczny i szuka domku to trzeba się zająć sunią i tym szorstkowłosym.
Sunia jak jest w ciąży to może sterylka aborcyjna i tymczas? a tego szorstkowłosego może do schronu?
ja się dokładam do tymczasu i mogę porobić bazarki.
W sumie dla chcącego nic trudnego i jakby ktoś był zainteresowany to by napisał.
Ale kto wie.
Może podaj tel i napisz w jakich godzinach możesz odebrać telefon np. 21-22
Cudownie, że Diego trafi do domku.:multi:
Myślałam dzisiaj jak tam poszła akcja a nie miałam możliwości sprawdzić w necie.
A co do suni to może złożymy się na hotelik dla niej?czy macie inne plany?
Też mi ich szkoda ale pocieszenie, że mają futro...
Ale w schronisku przynajmniej nie będzie mokry i zawsze można wtedy porobić mu ogłoszenia.
Dziewczyny ten plan nadal jest aktualny?
też trzymam kciuki za poniedziałkową akcję.
no i co z tym tymczasem?
Bo ja też się mogę dołożyć.
A słuchajcie nie macie jakiegoś znajomego, starszej osoby u której mógłby być do poniedziałku. Można by tej osobie zapłacić za tymczas.