Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. śliczny jest:loveu:
  2. a może Diego przyzwyczaił się, że na ulicy jadł mało i tak mu zostało? ważne, żeby jadł pełnowartościowe jedzenie, żeby przytył a niech je ile potrzebuje :). Szorstek też już zabrany z ulicy?
  3. Łatka Ty jeszcze u ciotki?? Niech wypatrzy Cię cudowny domek.
  4. piękny wzruszający tekst...
  5. śliczny Farcik :)
  6. a zabierzecie z ulicy Szorstka?on jest dokarmiany prawda?
  7. czyli Szorstek też już jest bezpieczny? a Diego jest śliczny :loveu:
  8. Głowa do góry. A podałaś ile on ma latek?
  9. zobaczysz, że go ktoś pokocha.
  10. i są jakieś nowe wieści? trzymaj się sunia.
  11. to super, że Dasza jest złapana jakoś przeoczyłam to na wątku, że już jest po wszystkim. A co teraz z szorstkiem?
  12. znajdzie szybko domek ktoś go na pewno pokocha on jest taki śliczny.
  13. czyli co Daszka jedzie do DT? A co z szorstkiem?
  14. Poproszę o nr konta na który mogę wysłać pieniądze z bazarku.
  15. Tak koniecznie Dasza musi być bezpieczna i najedzona. Macie możliwość ją złapać na dniach? Ja się dokładam.
  16. w sumie już 2 psy dzięki wam są bezpieczne nie możemy pozwolić, żeby te dwa zostały na ulicy i,żeby sunia urodziła na ulicy... Trzeba ją szybko złapać zabrać na sterylkę aborcyjną jak jeszcze jest czas. Dziewczyny pomyślcie o tym ok?
×
×
  • Create New...