a może Diego przyzwyczaił się, że na ulicy jadł mało i tak mu zostało?
ważne, żeby jadł pełnowartościowe jedzenie, żeby przytył a niech je ile potrzebuje :).
Szorstek też już zabrany z ulicy?
w sumie już 2 psy dzięki wam są bezpieczne nie możemy pozwolić, żeby te dwa zostały na ulicy i,żeby sunia urodziła na ulicy...
Trzeba ją szybko złapać zabrać na sterylkę aborcyjną jak jeszcze jest czas.
Dziewczyny pomyślcie o tym ok?