Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. też uważam, że lepsze schronisko niż zimna ulica. A jak będą na Paluchu to jest szansa, że ktoś adoptuje i znajdą kochający domek. Co postanowiłyście?
  2. Jak tylko będę mogła to prześlę chociaż mała kwotę. Pomyślałam sobie bo mój piesek wyrósł już z 1 ubranka na zimę wielkość na sznaucerka min ale dosyć grubego, czy byłybyście zainteresowane, żebym wysłała?mam niestety tylko 1 bo w innym wypadku wysłałabym dla wszystkich.
  3. :sweetCyb:jupi
  4. Marcik dziękuję najpóźniej do środy wyślę fotki i w meilu wszystko napiszę. Soema napewno trzeba uśpić miot ale chociaż 1 szczeniaka trzeba zostawić, żeby to nie był szok dla suni.
  5. śliczny psiak i tyle wycierpiał. Poszukam coś na bazarek :) A tamten piesek o którym pisała Justynka niech biega szczęśliwy za TM [*]
  6. czy byłby ktoś zainteresowany zrobieniem bazarku na psiaki? bo ja niestety nie umiem robić, ale dałabym rzeczy na bazarek. Jakby ktoś chciał i umiał zrobić to poproszę o meila, na który mam wysłać fotki.
  7. To dobrze, że psiaki są już bezpieczne. A co z suńką?
  8. a może ta pani by go jeszcze wzieła i zamykała poprostu bramę a my byśmy robili mu ogłoszenia?
  9. to super, jak coś to pisz jutro odrazu( dzięki za szybkie odpowiedzi :))
  10. ale jutro prawdopodobnie zostaną zabrane?
  11. a one mają jakieś schronienie?czy tak śpią pod gołym niebem?
  12. Kasa się zbierze potwierdzam :) i robi się zimno i szkoda psa.
  13. pieniądze wysyłać na to konto w ostródzie tak?
  14. Jupi:multi: czyli Akita jest u tego pana jak narazie? może reszta też się znajdzie jak ten się znalazł. 3majcie się pieski Diego i Burcia....
  15. Dziewczyny czy któraś z was umie robić bazarek? Jak tak to ja bym wysłała którejś z was rzeczy i by zrobiła bazarek a resztą ja bym się zajęła.
  16. Ale najłatwiej gadać jak się siedzi w domu i tylko klika i innym daje swoje rady. Więc najlepiej tak jak mówicie nie przejmować się bo nie wszystkim da się dogodzić a najważniejsze jest dobro zwierzaka.:cool3:
  17. Dobrze, że psiak będzie miał opiekę. Ja zrobię bazarek to wyślę pieniążki.
×
×
  • Create New...