Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. to trzymamy kciuki za nowy domek Zajki. Ona jest naprawdę piękna.
  2. a śpi na dworze?
  3. Zajeczka jesteś śliczną psinką i powinnaś znaleźć szybko domek:loveu:
  4. Grosz do grosza i się uzbiera :) Dobrze, że Bernardyn jest bezpieczny. Poproszę na PW konto i dane to wpłacę te 10 zł ;)
  5. ja mogę na razie dać 10 zł? wiem, że nie dużo ale może być?
  6. ja też dołączam się do wątku i będziemy czekać na info o suni.
  7. śliczny jest a gdzie się teraz znajduje?
  8. jestem nowa na wątku i niestety nie miałam czasu przeczytać całego wątku. Mógłby mi ktoś w skrócie napisać ile jest suczek, gdzie są i czy są potrzebne pieniądze, mogę dać rzeczy na bazarek bo sama zrobić nie umiem.
  9. ja też zaglądam. Patrzyłam co u Saruni ale nic nie pisałam... 3mam kciuki za nią.
  10. super, że tak się zaklimatyzował u River :)
  11. przepraszam ale chodziło, że 10 zł jednorazwo:oops: jak będę mogła to będę coś wysyłała.
  12. ja mogę dać na razie 10 zł. Poproszę o konto na PW.
  13. Malutka jest teraz wśród aniołów [*]
  14. Malwina na pewno kiedyś się przekona do ludzi. Musi minąć trochę czasu aż zaufa. A Farcik z mamusią słodko:loveu:
  15. Bo to jest śliczny psiak i podbije serce każdego:loveu:
  16. Ja mogę jak na razie dać 20 zł, chociaż tyle...może być?
  17. boshe weszłam teraz na wątek i patrze, że Borysek odszedł :( tak nagle... a tak chciałam mu pomóc chociaż tym bazarkiem :( Bądź szczęśliwy...
  18. biedna Zosia...ale już nie cierpi. Biegaj szczęśliwa psinko [*] a Ty Lulka i osoby, które zajmowały się Zosią 3majcie się, przynajmniej wiedziała, że o nią walczycie...
  19. Lulka chyba trzeba zrobić suni allegro cegiełkowe bo faktycznie się dużo tego nazbierało. 3maj się suńka.
  20. nie przejmujcie się, mój piesek też ma na karku takie guzki. I wet mówi, że to tłuszczaki. więc najlepiej spytać i się nie przejmować. 3mam kciuki.
×
×
  • Create New...