Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. super wieści:multi: teraz czekamy na fotki
  2. dobrze, że mała już bezpieczna... a co u niej?
  3. po tylu przeżyciach wkońu w swoim własnym domku :)
  4. ja nie wiem taki piękny pies a domku brak.
  5. przepraszam, że tak długo nie zaglądałam na wątek. Co u psiaka? Anitko a co z tym wilczkiem?
  6. ja też mogę się dorzucić bo szkoda tej suni na ulicy. Co z nią? ma chociaż jakieś schronienie przed deszczem i burzami?
  7. boshe ja nie wiem czy takie osoby, które są zdolne do takiego czegoś można nazwać człowiekiem:angryy: biedny maluszek tyle przeżył ale na szczęście jest bezpieczny.
  8. super należy się jej jak wszystkim biednym psiakom:multi:
  9. wow ale przemiana z 1 postu do teraz:crazyeye: sunia wygląda ślicznie.
  10. mimo, że to opinia dobrego specjalisty nie ma co też pochopnie podejmować decyzji, trzeba się spytać kilku lekarzy nie można takiej poważnej decyzji podejmować na podstawie 1 opinii. Feluś 3maj się.
  11. śliczna Szurcia ale chyba nadal jest taka niepewna?
  12. jakbym dała rzeczy to zrobiłaby któraś z was bazarek?bo ja niestety nie umiem...
  13. biedna sunia mimo, że już jest bezpieczna nadal widać przerażenie w jej oczach...
  14. biedactwa pewnie gdzieś chodzą, może ktoś je karmi i siedzą gdzie indziej, oby nic im nie było. A jak ma się Szurka?
  15. sunia co tam u Ciebie? nic nie wiadomo o niej?
  16. właśnie dotarłam tutaj na wątek, nie przeczytałam wszystkiego tylko pierwszą i ostatnią stronę...co z psiakiem?gdzie teraz jest?
  17. a może zostawić tym taksówkarzom, żeby dali? czy oni raczej zapomną albo wezmą sobie?
  18. dziewczyny a co z sunią w ciąży??
×
×
  • Create New...