Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. to napisz mi swojego meila na PW i w pon-wt wyślę Ci rzeczy. dzięki.
  2. zrobiły ktoś bazarek?(bo ja niestety nie umiem) a chętnie dałabym rzeczy. Jak ktoś by mógł zrobić to poproszę meila na PW.
  3. potrzebny byłby bazarek?bo ja chętnie dam rzeczy...
  4. śliczny psiak i jaki zadowolony:loveu:
  5. Ciapuś wyślę Ci rzeczy na bazarek na meila po weekendzie majowym ok?
  6. wchodzę i takie super wieści:loveu:
  7. czy zrobiłaby któraś z was bazarek? bo ja niestety nie umiem a chętnie dałabym rzeczy. jeśli któraś by mogła to po proszę o meila.
  8. super, że Farcik ma nowy domek a jak Malwina na to zareagowała?
  9. nadal nie ma miejsc w schronisku?widujesz ją?
  10. widać jaki jest szczęśliwy w nowym domku. Ale to dzięki wam Emirek mógł trafić do domku.
  11. ale może zanoś jej tam jedzenie?a może to ona je a po prostu sobie chodzi gdzieś...
  12. czyli psiak może wchodzić na posesję?nie, że tylko leży pod furtką?
  13. najlepiej jakby trafiła do schroniska a potem do domku... pytacie się na bieżąco czy nie ma miejsca?
  14. faktycznie różnica jest olbrzymia. Fachowa opieka i dużo miłości z waszej strony zrobiły swoje:loveu:
  15. a może już się zwolniło jakieś miejsce w schronisku? dobrze, że jest coraz cieplej na dworze...
  16. Dogo07 dziękuję za zaproszenie na wątek :) jak na razie mogę dać 10 zł jednorazowo, żeby było całe 200zł :) poproszę o nr konta.
×
×
  • Create New...