Jump to content
Dogomania

Julie

Members
  • Posts

    774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Julie

  1. Anitko ale Ty masz szczęście do znajdowania domków to mała na pewno też znajdzie :)
  2. biedna... ale dajecie jej jeść? może warto by było ją wysterylizować i zaszczepić przeciw kleszczom w ogóle co z tym schroniskiem?
  3. wow jaka różnica między tymi zdjęciami w 1 poście a tymi ostatnimi. Musi szybko znależć kochający domek:loveu:
  4. Emirku co tam u Ciebie?
  5. miejmy nadzieję, że sprzedali je uczciwym ludziom u których będą bezpieczne. A co z sunią? widziałyście ją?
  6. piękna historia...i miejmy nadzieję, że jeszcze piękniejsze zakończenie...:loveu:
  7. ale ona jest śliczna:loveu: Musi szybko znaleźć domek.
  8. ale będziecie tam chodzić i dawać jej jedzenie?
  9. [quote name='Lemoniada']Julie, szczenięta zostały już wcześniej zabrane przez jakichś chłopców, którzy się tam wcześniej kręcili. Nie wiemy dokąd i w jakim celu, mamy nadzieję, że znaleźli im dobre domy..[/quote] oby, czyli będzie zabrana tylko sunia?
  10. wiosna może już na dobre się rozpocznie...
  11. Pipi razem z Zuzlikową uzbierałyśmy nie wiem dokładnie ile ale ok 100 zł na Twoich podopiecznych. I jak możesz wyślij mi swoje dane na PW to ja wyślę od siebie pieniądze z bazarku a Zuzlikowa od siebie.
  12. to trzymam kciuki za udaną jutrzejszą akcję. Oby się udało.
  13. domek dla Zajki potrzebny od zaraz
  14. a może odwieźć go chociaż do schroniska...?
  15. Zajeczko zobaczysz będziesz miała super domek.
  16. może warto zobaczyć czy w tej stodole nie zostały maluchy?
  17. ależ one są piękne i szczęśliwe:loveu:
  18. i co z domkiem Zajeczki?
  19. nieśmiało proponuję: http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-mari-jej-8-szczeniat-pilnie-potrzebuja-wsparcia-133248/ Deściku bądź szczęśliwy... ....
×
×
  • Create New...