Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Nio!!! takiego kochanego!!!:loveu:
  2. A niech będzie nawet drozdowaty:diabloti:
  3. Ale transp. może by się udało jakoś zrobić!
  4. A niech będzie co chce ale cudne! Terriery to grupa ras.
  5. Sznaucer jest terrierem Cioteczko!
  6. Cudności!!!!! I ja przygarniałam Jamole takie powyżej 15 - Buba to smarkata!:loveu: Czy fundnąć jej Allegro wyróżnione - kto zrobi???? A te ludzie to czasem się nie znają:mad:
  7. A jak warunki w schronisku - jest w ogrzewanym pomieszczeniu? Ona jest chyba malutka, prawda?
  8. To podaj Link! Ja je robię pilnie - ale pytam czy bank czegoś nie p......:diabloti:
  9. Blacky ma dom? to Cudnie!!!!! Laruniu doszło za szczeniory???
  10. Może to i lepiej bo to hardcorowe rozwiązanie:diabloti:
  11. No bo to Terrier! Wszystkie Terriery mają rozbuchane ego:diabloti:
  12. Dzieci to nie tylko Stefan nie lubi - Jamole ich nie cierpią hi hi!
  13. ile ma lat? jest po sterylce?
  14. No teraz to zamrażarka jest wszędzie:angryy: Zobacz czy nie masz gorczycy w domu -jeśli masz to wsyp do miski i wymocz stopy w gorącej wodzie - to działa!
  15. No tak, bo to ........ żyja i je widać od razu! Sa leki na świąd i kąpiele - lepiej by się poczuł.
  16. A kiedy będą wyniki zeskrobin? Może wet dałby coś przeciwświadowego -mieszankę do kąpieli albo lek?
  17. Dobrze, że jesteś dzielna! Dbaj o siebie żebyś się nie zaziębiła tylko! Masz aspirynę na noc- choćby profilaktycznie?
  18. Ponawiam sugestię wyciągnięcia info czy synalek jest członkiem PZŁ i którego koła łowieckiego - jeśli tak - to straszak " wylecenia"z koła jest solidny!!!!
  19. Śmichy śmichami ale to niewesołe! Żebyś tylko nie padła jak ja na płasko- bo dopiero by było:shake:
×
×
  • Create New...