Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ślepe te ludzie czy cuś:angryy:
  2. To podmień Kochana!! A ile jeszcze dni zostało???
  3. Jej biedactwo! Musimy szybko szukać!
  4. Laruniu a ile dni zostało? Jakby co to podmień na tego [url]http://www.dogomania.pl/threads/177922-Tak-bardzo-chciaA-bym-siAE-do-kogoA-przytuliAE-samotny-i-opuszczony-bez-oczka[/url]
  5. Cuuuudne!!!! Dzięki Kochana!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Kostek, a któryś znalazł domek??
  7. A nadal jest ich 17??
  8. Też sądzę że byłoby gorzej tylko. To jest terrierek a one są uparte - klatka pogorszy tylko stres. Mój Jagdt ze schroniska długo przekonywał się że nie dzieje się nic strasznego i że wracam. W międzyczasie dwa razy przeżarł sie przez tapicerke na drzwiach - a 350 zł każda. To wymaga czasu i jeszcze raz czasu.
  9. Laruniu!! A zajrzysz tu??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/177922-Tak-bardzo-chciaA-bym-siAE-do-kogoA-przytuliAE-samotny-i-opuszczony-bez-oczka[/url] Zrobisz??? Ja fundnę Plizzzzz????
  10. Wpisuję cię na ignorowane. Nie mam czasu na to.
  11. Zerduszko, ty ją zaczęłaś a ja nie mam ochoty na bezprzedmiotowe posty.
  12. Nazwijcie Go jakoś! Jak Lara będzie robić Allegro to się to przyda!
  13. Prowadząca wątek zazwyczaj to robi! A pokazywć mi niczego nie musisz.
  14. Albo może choć płatny domowy DT się znajdzie!!!!
  15. Wszystko jedno! Fajnie że jesteś!!!!:loveu::loveu::loveu:
  16. Nikt nie ma zamiaru Ci tu prania mózgu robić!!!! Ja nie o tym! Zdziwiło mnie że Madallena zażyczyła sobie info o tobie na swojego maila!!!!
  17. On jest tak piękny że mam nadzieję że Go ktoś szybciej zauważy!
  18. No tak ! Ale nie kojcowym - bo to bez sensu!!!!
  19. Na tym wątku to chyba inna Ciotka decyduje!!:roll: A nowa to każda z nas kiedyś była!:loveu:
  20. ja nie wiem nie znam jej:shake:
  21. Leni !! Karola lola oferowała że ją może weźmie I TO Nie NA PŁATNY DT!!!
  22. No przecież nie!! Była o tym mowa na wątku - stąd wyciągano wtórniki!!!
×
×
  • Create New...