karol.lola a może zgodziłabyś się - jeśli nie na to maleństwo - to na Chester- inna bidusie maciupką ktora zapada w szchronie na zapalenia płuc?
tu jest wątek!
http://www.dogomania.pl/threads/177629-Chester-malutki-kudA-aczek-z-zapaleniem-pA-uc-SZUKAMY-PILNIE-DT