Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. On i kilku innych... Taa Obawiam się,że masz rację -ale dalej nie rozumiem co taki Cudny Pies tam robi :placz::placz::placz:
  2. Niech się zmieni!!! Niech się zmieni!!!!
  3. Visennko powiedz - jest????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  4. Czekamy na nowe wieści od Oleńki - ale pod Jej opieką - będzie mu cudnie - robimy zrzutkę - bo Oleńka ma już spora gromadkę:loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Jejciu!! Dzięki:modla::modla::modla::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  6. Matko!! Ja nie wiem!! Wystarczą te zdjęcia Tych, których już nie ma!!!!:placz::placz: Boję się:placz::placz::placz: To przecież jakiś horror! Będę tam jutro dzwonić ale Ciotki Wrocławskie pomóżcie Też!!!!! Zaklepcie Go!!! Prooooszę:placz::placz::placz::placz:
  7. Ano wiem co mówię - z Wrocławia zabieram stareńkiego Jamniorka - zdjęcie RTG - tam zabijają starsze psy - on wyglada strasznie - także na cito - bedę go leczyć - full service - miesieczna kuracja Aprila - teraz Maxa - to około150 zł - także św Totolotek by sie przydał jak cholera i wtedy Jamnisset by zniknął nie zdązylabyś zdjecia zrobić - tak szybko bym wiała:lol:
  8. To jest jakieś chore bo ten Pies jest po prostu wspaniały!!!!:-(
  9. Transport już obgadany, prawda Visennko:hand::sweetCyb: tylko problem kto przechowa moja biedę Jamniczą do 25.o7 :placz::placz::placz::placz:
  10. Nie trać Cioteczko - taki piękny Piesio!!!!
  11. Jakaś ślepota czy cóś:mad:
  12. Czy ktoś widział kiedy Jamnika, który tupie? Max siada na doopinie nawet gdy Majusia -największy głodomór dawno już śpi i ... Tupie!!! :evil_lol: Dla niego nie istnieje - już jadłeś - a uparty Chłopak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Złocisty śliczny Orzeszek czeka!!!!!
  14. [quote name='Agnieszka(Visenna)']dziewczyny, jak uzbiera sie na dogo kasa na transport jamnika to moj facet go zawiezie do Lublina, do Talcott.[/quote] Dzięki Cioteczko!!!! Sądzę że natychmiast go zaniosę do mojego weta do kliniki na pełną diagnostykę bo widzi mi się że to gardłowa sprawa!!!!:placz:
  15. Oj Wierzę i widzę:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. To tak piękna Suńka i niestara Buuuuuu:placz::placz::placz::placz:
  17. Oleńko Skarbie Ty nasz Cudny:Rose::Rose::Rose:Teraz bądź już grzeczną Cioteczką i podaj to konto:mad: Czekamy na dalsze relacje z frontu!!!:loveu::loveu:
  18. Z twoją głową wszystko w porządku - to świat oszalał :placz::placz::placz:
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115598[/URL] __________________ To jest najpilniejsze - bo jest z innymi psami - zagryzą ją - albo pokalecza jak Kacperka Buuuuuu:placz::placz::placz::placz: Ratunku:placz::placz::placz:
  20. Ciotki Jamnikolubne w łodzi Jamnicze biedy we Wroclawiu! jamnicze Ciotki do boju!!!!
  21. Hoop Maleństwo!!!!
  22. Matko jedyna !! Ja już druga noc nie śpię!!! U cioci Talcott zarutko będzie jak klusia wygladał - po renowacji - wet. - zdrowotnej - transportu Cioteczki potrza !!!! Przypominam moge go wziąc w przyszły poniedziałek!!!!!
×
×
  • Create New...