Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Taki piękny pies ... Nikt tego nie widzi...
  2. [quote name='Koperek']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No i jak mnie tu nie kochać, prawda?:evil_lol: [/quote] I już wiesz coś???
  3. Koper może Cię nawet trochę polubię ( za rok) za Lupusia.
  4. [quote name='Koperek']A [B]Talcott[/B] wie, który jeszcze uniknie strzykawki :cool3: :cool3:[/quote] Koper!!! Ja Cie na Pastę Zaziki przerobię:mad::mad::mad::mad:
  5. No to przecież koszmar - nawet staram sie o tym nie myśleć:placz::placz::placz:
  6. Ojej miejmy nadzieję że nie!!!:placz::placz:
  7. EEE wokól oczu --- nie dywagujmy bo to sensu nie ma
  8. [quote name='GoskaGoska']jest ze ma 5 lat, wazy ok 15kg - ale w sumie nie wiadomo, czy przytulak czy agresor? No co pisac 2 zdania o nim? Nie ma numer schrosnikowego jak by go ktos chcial zabrac.[/quote] Ciotko założycielko!!! Visenno Hoop Hoop!!!
  9. Pewnie!!! Tylko serca i cierpliwości trzeba!!!
  10. Cudna Ciotka!! A co u twojego Azorka??
  11. [quote name='Talcott']Jej a co z Parówką??? co z tym transp.??[/quote] No Ciotki głuche????
  12. Strasznie to przygnębiające....:-(
  13. Mako! Jak on te bude wytrzyma! chory... Buuuu:placz:
  14. No chyba Siemionka miała go wziąć!!!!
  15. [quote name='Rybka_39']Ciotki!! Która sprytna cioteczka zrobi niuńkowi allegro?:multi: Prosimy!:loveu:[/quote] Oj PROSIMY BAAARDZO!!!!
  16. Dzięki Nerisku za przemyt:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. To może być także niedomoga tarczycy - bez weta to możemy gdybać:-(
  18. O jej !!! Buuuu:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...