Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. [quote name='ulvhedinn']Ale Ecci jedzie pociagiem... gdyby to było w aucie to nie byłoby sprawy. Niestety Talcott, ja nie mam zniżki, i bilet do Przemysla to 56 zł w jedna stronę- dla mnie to duzo.... :oops:[/quote] A kiedy miałybyście jechać - zorientuj się telef. bo z powrotnym jest taniej!!!!
  2. O Tobie!!! No i hyc!!!
  3. No to adidaski Cioteczko i .....:diabloti: Działa na obydwie!!! Sprawdziłam osobiście!!!!
  4. No to czekamy, a ja musze jeszcze porozmawiać z ta osobą - bo nabieram watpliwości troche za duzo ode mnie zaczyna wymagać.:-(:-(:-(
  5. [quote name='ulvhedinn']Słuchajcie sprawa wygląda tak, ze jutro Ecci wiezie Gumisia do Opola, no i chce zabrac też Parówkę. Problem jest taki, że A) nie wie czy sobie poradzi sama z dwoma psami; B)Gumiś jedzie do Rzeszowa, Parówka do Przemyśla, C) pojechałabym z nią ale .... brak funduszy.... :oops: Macie pomysł jak to zorganizowac?[/quote] A ile by to kosztowało???:crazyeye::crazyeye:
  6. [quote name='kikou']w tej chwili my też nie wiemy dużo więcej..... potem jak ją poznasz to stopniowo opowiesz coś wiecej..... chyba bedziesz musiała jej ukrócić stały dostęp do jedzenia, bo musi schudnąć , to w niczym jej nie pomoże dopóki bedzie taka otyła tylko zacznie chorować na serce.... to będzie wątek o psim odchudzaniu chyba.....[/quote] Moze powinnyśmy Ciotce Wet- Siostrze adidaski kupić? Jak mnie mój Wet op... ze Jamnisia za gruba - po operacji miała mało ruchu - to wychodziłysmy z domu o 9 a wracałysmy o 16 - Pańcia też "wyosiała" Hi Hi:diabloti::diabloti::diabloti:
  7. [quote name='xmartix']dobra, ogarnę to :) z Agą visenna juz sie dogadalam i pooglaszam tego placzacego a nazywa sie PYSIO jednak tak jak bylo proponowane :)[/quote] :Rose::Rose::Rose: Dzięki!!! Dawno nic mna tak nie wstrząsneło jak jego wzrok!!!
  8. Mam dwa kundelki i obydwa są przewspaniałe!!!! Jeden z nich jest "wyłacznym" psem mojego Męża - który nie zamieniłby swojej Psiej Przyjaciólki na 10 rasowych!!! Spójrzcie na ten mądry Pycholek!!!!
  9. No to "mendź" rodzinie Cioteczko- np. że to się położy cieniem na całej Twojej przyszłości- Hi Hi:diabloti::diabloti:
  10. No wszędzie tam gdzie możesz plizzzz:loveu:
  11. Taki wiek nie oznacza niedołęstwa! Moje psy 14 15 lat po adopcji po prostu " kwitną" a mądrość starszych psów i ich miłość to jest COŚ!!!!!
  12. [quote name='xmartix']Rybka 39 jemu ja porobie ogłoszenia[/quote] Ciotko !! To rzy jeszcze okiem na tego biedaka!! Plizzzz [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108202[/url] :placz::placz::placz::placz:
  13. [quote name='kikou']nie... nic mi nie wysyłaj jest tutaj tyle tego nieszczęścia, a ja zaraz powystawim jakies przyciasne koszulki to mi pomożesz podrzucać bazarek najwyżej... a jeśli chodzi o Rudzika to ja mam taką sytuacje, że każdego miesiąca wyjeżdżam niemal na dwa tygodnie minimum 11 dni.... w tym czasie musze podrzucać moje stwory ludziom (oprócz ślepej Rudzi, która podróżuje ze mną...) nie mogę go przechować dłużej niż teraz tekilka dni aż się podkuruje... podleczy się i zawioze go do Wiosny, tylko intensywnie ogłaszać go trzeba żeby tam był jak najkrócej .[/quote] Pomogę jak tylko mogę!!!!:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='xmartix']poogłaszam go, tylko jak się roboczo nazywa i do kogo kontakt podawac? do schronu czy do kogo? czy ktos cos wie wiecej o nim, jak trafil do schronu, jaki ma charakter (cos wiecej na ten temat)[/quote] Atakuj -Agnieszkę Visennę to jej wątek !!!
  15. Przydala by się cioci talcott dodatkowa łapka Hi Hi:diabloti:
  16. [quote name='agnieszkal2']powiem Wam coś jeszcze...on rzekomo ma 10 lat,ale biega,i to jak struś pędziwiatr!Na schody wskakuje jak błyskawica![/quote] Hi! Hi! Zebyś zobaczyła jak Majka 15 lat biega za ptakami!!!!:loveu:
  17. [quote name='Talcott']Oj Biedactwo!!! Czekam na kasę jak wpłynie to troszkę Ci pomogę daj swoje konto na priva - to natychmiast prześlę!! Martwię się o tę budę - Rudzik teraz raczej potrzebowałby ciepła na leczenie:placz: [/quote] Hej!! Ciotka!!!
  18. Wiemy, że jej nie - ale Czy Kiziak pojedzie z Nią??????
×
×
  • Create New...