[quote name='jusstyna85']Rozumiemy to...
DT ,który do mnie pisał też ma wielkie wątpliwości,choć wg mnie nieuzasadnione,to nie zabawka, tylko żywe zwierze,nie można psa traktować tak...[/quote]
Ano, i stawiac tylko wymagania Shit!!:angryy::angryy::angryy: Ja zapłaciłam350 zł za wymianę tapicerki na drzwiach którą teo obzarł tuż po adopcji - teraz obzarł ją drugi raz -i jakoś szat nie drę - nie mówiac o tym ile kosztuje leczenie 2 jamniczych seniorów !!! A tu... Dam sobie chyba spokój z babą bo wychodzi na to że za służącą musiałabym robić. Oczywiście pomoc fin. dla Sunieczki podtrzymuję!