Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Będzie będzie - pod skrzydłami Pani Ewy -będzie Super!!!!!
  2. A jakieś wieści??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  3. 2 mać 2mać 2mać:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  4. Mogę tylko wzdychać do św. totolotka
  5. [quote name='Wet-siostra']Cioteczki,trzeba mi odebrać Lusię...:oops: Znęcam się nad psem...:cool1: Biedny,głodny piesek chodzi z noskiem przy ziemi,wącha,szuka,zjada najmniejszy okruszek...;) Jest lepsza niż odkurzacz!!!:evil_lol: TZ jadł kolację,a ona siadła przy nim i tak patrzyła...patrzyyyyyyyyła....:roll: Dostała kawałek chleba...Zjadła,jakby to był pierwszy posiłek od lat...:p Teraz szczeka na dworze,za chwilę wróci do domu,wytrzemy łapki-i idziemy :sleep2: ...[/quote] Bieeedna Słania się na łapach z niedożywienia!!!! Ciesz się że nie tupie na Ciebie jak mój Max:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='patch75']ile ma lat? jak stary?[/quote] To tylko on wie - ale na pewno ok 8 dla małego psa to pikuś.
  7. [quote name='Wet-siostra']Coś Cioteczce Neczce Wrocław podpadł...:diabloti: A Lusia się rozpaniszyła na dobre!:loveu: Poziomka próbuje ją prowokować do zabawy,ale gdzie tam...W odpowiedzi słyszy:wrrr...:evil_lol: Na podwórku Lusia szczeka razem z pozostałą trójcą,także mam już niezły chórek...:cool3: Suńka jest przesłodka i przekochana!!!:loveu: Podaje łapki do wycierania,nadstawia"szczuplutki inaczej"brzuszek do głaskania...:loveu:(o,rymło mi się...:p) No i się tarza...Chyba to lubi,bo i na podłodze się wywraca do góry łapkami...:lol: Niestety,na noc pójdzie na swoje miejsce...:oops: A ja jestem najpodlejszą pańcią na świecie,bo zabrałam miskę z jedzeniem...:cool1:[/quote] Sliczne Wieści!!!! No tak i ten "głodny" wzrok:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Ufffff!!!!! Co za ulga!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='ocelot']To ile powinien jamnik ważyć? Taki z dużych jamniorów, z domieszką innej krwi?[/quote 8 - 10 kilo!!!
  10. No zobaczymy co powie na tę narośl:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. [quote name='becia66']:evil_lol::evil_lol: Ja nawet telefon dzisiaj miałam w sprawie Funi. Dzwoniła jakas pani spod jeleniej Góry że jej sie Funia bardzo podoba tylko co z tym transportem, kto ją dowiezie ? Po moich wnikliwych i podchwytliwych pytaniach okazało sie , że Funia miałaby mieszkać w budzie i zawsze miałaby świeżą wodę. W domu ma pekińczyka ktory jest wstretny dla innych psów i dlatego ona potrzebuje psa podwórkowego bo ten którego ma jest juz stary...:mad: Odparłam grzecznie że Funia to piesek domowy i musi mieszkac z rodziną bo tak mieszkała do tej pory i pani się wyłączyła...na szczęście bo już zaczynalam tracic cierpliwośc...:mad:[/quote] A to ......... :mad::mad::mad::mad::mad:
  12. Ot i zagadka???
  13. [quote name='anetka23']Cel: max 7kg....Ale to jeszcze potrwa. Póki co dużo na zmniejszenie wagi wpływa przeziębienie, a co za tym idzie troszkę mniejszy apetyt i z pewnością moja kuchnia - jakoś jej kurczaczek nie bardzo pasuje, za to bardzo chętnie pałaszuje coś mniej zdrowego, na przykład kawałek kabanosika :diabloti:[/quote] 8 kg będzie rychtyk!!! Nie bądź sadystką Ciotuniu!! A kabanosiki najlepsze są na swiecie mniam - i jeszcze ser pleśniowy - tabletki się "same zjadają"
  14. Cudny Piechol!!!
  15. Kozielanka przy gotowaniu to jest to!!!! Lepsza od tego jest tylko wersja doubble!!!!
  16. [quote name='kama_i_ja']Przeca to najspokojniejsza wymiana zdań była:p Trzeba mieć się na baczności:eviltong: ja tam mam wystarczające problemy z cerą, żeby jeszcze mnie wygrabowywano na jaszczura:eviltong: Nic nie będziem psować, obiecujem.[/quote] Nio! To teraz - ja dzwonię rano - do schronu - a Wy ciągniecie dalej - jak najszybciej -zobaczymy jak diagnoza i co z ta naroślą - jakby co informujcie o kosztach - to załatwię sprawę - OK???
  17. Jak coś nabroicie to wam osobiście skórki wygarbuję na jaszczur!! Hi Hi:diabloti::diabloti:
  18. A nie masz tam może jeszcze troszkę miejsca w sercu dla Kiziaka????:crazyeye::crazyeye:
  19. Jejku Ciotki, " pobijcie się" poza forum,co? Sunia czeka i domek też!!!!:mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...