Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Oby mi się za dużo skrzeku nie dodało bo w ogóle przestanie padać:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. W sobotę przywożą Jamola Ramola z wrocka - bo go tam chcą zabić. Koper mi wdusił:angryy::angryy::angryy::angryy:
  3. Jamol Ramol też ma dom - czekam na Kopra i tel od Grzesia!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  4. To poproś!! Jemu przydałoby się wyróżnione !!!
  5. Tfu! Tam nawet kawałka koca nie ma??? :placz::placz::placz::placz:
  6. Punia będzie potrzebowała opieki do zdjęcia szwów - i dnia transportu!! Co do Cioteczki - to ja jej nie znam! Czekam na Was!!!:lol:
  7. [quote name='Ola164'][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][B][COLOR=Red]K[/COLOR]A[COLOR=Red]C[/COLOR]P[COLOR=Red]E[/COLOR]R [COLOR=Red]N[/COLOR]A [COLOR=Red]G[/COLOR]Ó[COLOR=Red]R[/COLOR]Ę[COLOR=Red]![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/U][/quote] Z ciotka Ola pójdziemy!!!
  8. [quote name='ylonne']Jeszcze nie mogę w to uwierzyć.... Ale Hariettka znalazła domek w Ostródzie :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] Jeju Cioteczko!!!!! Mów wszystko!!!!
  9. Suuuper!!!Bo to bolesne jak się złamie!!! A co więcej u Tulci???
  10. [quote name='Angie :)']milo poznac cioteczke :)[/quote] Kłaniam się - " Nieodpowiedziałna" od soboty czteropsia.:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Zaraz nazbieram żabiego skrzeku, troszku ziółek i cos się odczyni:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Cuuudne Foty!!!!!!!Toz to Piękność!!! I Ciotka też:evil_lol:
  13. [quote name='Wet-siostra']Witam Cioteczkę Agnieszka(Visenna)...:loveu: Dziękuję,że stanęłaś w mojej obronie!!!:loveu::loveu::loveu:Od razu mi lżej!!!:lol: CONAJMNIEJ dwie osoby psy na mnie wieszają,że jestem totalnie nieodpowiedzialna,pomagam na siłę i że w mojej sytuacji to w ogóle nie powinnam mieć psów na DT...:roll: Ale ja wiem,ile mogę...I wiem,że przecież nie zostanę sama-jesteśmy jedną,wielką rodziną...Ale proszę,Cioteczko,nie wychwalaj mnie tak...:oops: Wcale nie jestem taka extra...:shake: Zapomniałam Ci dać na drogę coś do picia i pół nocy spać nie mogłam,bo się zamartwiałam,że Ci się pić chce...:oops: Witam także Cioteczkę Ecci!:loveu:[/quote] Cioteczko Kochana na te " dobre rady" mam cytacik z klasyka: " nie powiem nawet pies cię ........ bo to mezalians byłby dla psa":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. A ten powrót gdzie? Bo juz sie zgubiłam???/
  15. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Ktoś napisał, że 4 psy w domku to dużo.. i odczułam w tej wypowiedzi lekki podtext dotyczacy nieodpowiedzialnosci Wet-siostry.. to ja powiem tak.. [B]mamy z Ulv 7 psow w 2-pokojowym mieszkaniu[/B](moj Gustaw, Magdowy Paolo,wozkowa Aksa,dziadek Karmel ,Psotka i Pikulinka uratowane od uspienia, pogryziona Majka, ktora nie mialaby szans na przezycie w Schronie..).Ha, my to dopiero jestesmy nieodpowiedzialne ! A jednak praktycznie zaden z tymczasow, ktory trafil do naszego domu,nie zyl by dzisiaj,gdyby stalo sie inaczej.Jakos sobie radzimy- zarowno finansowo, jak i fizycznie-chociaz czasami jest ciezko.I nie zalujemy.Bo codziennie widzimy przed soba te wywalone jezory i usmiechniete oczy. To daje wiare.. utwierdza nas w przekonaniu, ze warto robic to wszystko,co robimy.[B]Wet- siostra to wspaniala osoba o wielkim sercu, bardzo goscinna.. emanuje z niej i jej domu tak ogromne cieplo, ze az przeszywa czlowieka na wskros.[/B]Niesamowita atmosfera milosci.. cos tak pieknego i zadkiego.. ze az mi dech zaparlo ;) i prosze mi sie tutaj jej nie czepiac, bo psami poszczuje, albo sama zagryze :cool3: Zaraz wrzuce zdjecia z podrozy.[/quote] Powiem jak za czasów Konfederacji Barskiej - Plwajcie Waćpanny na to!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. A domek nie przenocuje????:crazyeye:
  17. Serce się kroi!!!:-(:-(:-(
  18. Foty!!!Cuuuudne!!!!!!Dzięki Cioteczce!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Ola164'][U][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][B][COLOR=Red]K[/COLOR]A[COLOR=Red]C[/COLOR]P[COLOR=Red]E[/COLOR]R [COLOR=Red]N[/COLOR]A [COLOR=Red]G[/COLOR]Ó[COLOR=Red]R[/COLOR]Ę[COLOR=Red]![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/U][/quote] Kochana Ciocia!!!:loveu::loveu::loveu:
  20. Prawda?:lol: Majusia ma 15 a Max 14 lat:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Wet-siostra']Ale Lusia to w ogóle Dama...:evil_lol: Wystawiła łepek za drzwi,popatrzyła,pomyślała...:shake: W tył zwrot,na łóżko hop!!!:loveu: Mój TZ się śmieje,że teraz to chyba mu przyjdzie spać na kocyku...:lol: Bo łóżka przez psy zajęte...;)[/quote] Jak będzie grzeczny - to boczkiem się upchnie!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...