Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Oj ale się zasapałam !!! Już biegnę z Wami!!!
  2. Bo nie dadzą jeża turlać łapą buuuu:shake:
  3. [quote name='Neczka']Tallcot, to jest normalnie nie normalne, żeby wogóle nie spać:stupid: :D[/quote] No to co??:eviltong::eviltong:
  4. A to ci panienka!
  5. To niech myślą a my sobie na spacer
  6. Nie wiem, czy nie można by pomyśleć nad innym kierunkiem- talon na sterylkę - psa do kliniki i tam to robić - łącznie z diagn. tej narośli i ewent. usunięciem jej - Punia nie siedziałaby w schronie - jeśli jest dla niej opieka. Co Wy na to?
  7. I jeszcze:crazyeye:
  8. Niezupełnie ale przydało by się trochę Ciotek!!:-(
  9. Tulcia zagustowała najwyraźniej w tym czego jej skąpiono - spacerach - pewnie niedługo fortunę na podeszwy wydacie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Jeszcze nie wiadomo!! Kopro- testy ma przejść dziś:razz::razz::razz:
  11. Dzwoniłam. Pani powiedziała mi że Sunia będzie mieć badanie tej narośli i że teraz weta nie ma, ale jak tylko coś będzie wiadomo to Kasi przekaże informację.Że wie że Sunia ma dom i że dom ją będzie leczył. Że wynik badania będzie pewnie za jakie 2 -3 dni. To tyle. Teraz czekam na Kasię.:lol:
×
×
  • Create New...