Dzwoniłam. Pani powiedziała mi że Sunia będzie mieć badanie tej narośli i że teraz weta nie ma, ale jak tylko coś będzie wiadomo to Kasi przekaże informację.Że wie że Sunia ma dom i że dom ją będzie leczył. Że wynik badania będzie pewnie za jakie 2 -3 dni. To tyle. Teraz czekam na Kasię.:lol: