Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. To Ci dobrze - au mnie pogoda typu- nie podoba Ci się - zaczekaj pięć minut:diabloti::diabloti::diabloti:
  2. Pożądne wampiry w nocy nie sypiają - ale za to mogę Piesy spacerować wirtualnie - jak moje "realowe" ramole śpią:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Fantastyczne!!!!:modla::modla::modla::modla:
  4. Ojj! to współczuję, ale trochę tych ramolków już im wyciągamy.
  5. Przed 11 to tylko Piesy mnie mogą obudzić. Spoczko!:cool3: To dziś zadzwonię koło 21 to wszystko uzgodnimy. Kasę przelać dziś??
  6. [quote name='Agnieszka(Visenna)']oj, wlasnie slysze ze ulv juz pisala.. to ten sam na szczescie..[/quote] Czyli to nie nowy????:crazyeye:
  7. No to Skrzat!!! Ładnie!!!:lol:
  8. Jeeeejuuuuu to jakis koszmarny sen:shake::shake::shake::angryy::angryy::angryy:
  9. Oj niech nosi i niunia!!!:loveu:
  10. A nowy Pańcio lub Pańcia chodzić dumny jak paw!!!:lol:
  11. Phi! A się " normalna" odezwała!!! HI HI!!!!:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  12. Nio! to przecież oczywiste że kasa. Teraz pomyślcie - komu mam ją przesłać i ile???? Maciaszek - jak możeszto wyślij na priva nr swojego tel. to omówimy szczególy!!!!:crazyeye:
  13. No wlaśnie nie - Pani powiedziała że weta nie ma i dopiero zrobi!! Tak że chyba nie warto czekać!!
  14. Nie wiem:shake::shake::shake::-(:-(:-(
  15. No to krzątnijcie sie Cioteczki !! Czekam na wieści - po co sunia ma tam kiblować.:lol::lol:
  16. No to niech wraca bo Punia czeka
×
×
  • Create New...