[quote name='kikou']tego sie obawiałam, kilka razy pytałam kto ustalił jaka kwotę i jakie sa deklaracje na Trisa....
ja jestem bez grosza, na Rudzika wydałam już prawie 200,- (moja rodzina wciska fasolke, bo teraz najtańsza...i pyszczy) a jeszcze mam jego podróż sfinansować, dobrze, że tam chociaż są deklaracje wpłat...[/quote]
No to podajesz ten nr tel. :mad::mad::mad::mad::mad: