Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Niebiosom niech będą dzięki!!!! Kikou:mad::mad::mad:
  2. [quote name='kikou']tego sie obawiałam, kilka razy pytałam kto ustalił jaka kwotę i jakie sa deklaracje na Trisa.... ja jestem bez grosza, na Rudzika wydałam już prawie 200,- (moja rodzina wciska fasolke, bo teraz najtańsza...i pyszczy) a jeszcze mam jego podróż sfinansować, dobrze, że tam chociaż są deklaracje wpłat...[/quote] No to podajesz ten nr tel. :mad::mad::mad::mad::mad:
  3. [quote name='Ola164']Ach, te Jamniory :diabloti::diabloti::diabloti: Ciociu czekam na fotkę :diabloti:[/quote] Muszę tylko zadbac coby ciotczyną goliznę ominąć:diabloti::diabloti::diabloti: A najnowsze Tulo - wieści???? Cioteczko czekamy!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  4. [quote name='Wet-siostra']No,no...:mad: Ja nie pakuję...:evil_lol: Lusia sama je...:eviltong: Pomału załapuje,że pewne sprawy załatwia się na dworze...:loveu: Tyle,że dzisiejsza pogoda wcaaaaaaaaaaale jej się nie podoba...:shake:[/quote] A widzialas Ty kiedy malego Punia coby lubił mokrość!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Moje Jamole z obrzydzeniem traktują mokrość i cyrklują stawianie lapin na trawie!!!:diabloti:
  5. Kikou to ja może wyślę Tobie kasę -Podaj na priva telefon to ustalimy !!!!
  6. No bo musi Imperatyw ma taki!!! Muszę zrobić zdjęcie jak na brzegu wanny opieraja sie 3 pary łap i trzy mordy - pytająco - Co robisz???:diabloti:
  7. Kochana Pani Ewa!!!! Tyle jeszcze radości przed Punią:loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Przed chwilą rozmawiałam z Domkiem i Domek czeka niecierpliwie!!!!!
  9. Pani ze schronu powiedziała miże sunia dostanie talon na strylkę na mieście - wymieniła ulicę - nie zapamietałam ale to tam gdzie ten wet pracuje.
  10. Ale powiedzcie Rudzik jest u Kikou już w hotelu???? Bo może badania jeszcze trzeba zrobić????
  11. Już dzwoniłam do schronu i umówiłam się na tel. rano!
  12. [quote name='Rybka_39']Ja się wkurzyłam, bo tyle ludzi mialo kase na Rudzika wplacic i jak na razie 50 zeta wplynelo:crazyeye: Ja sama nie obecnie nie mam kasy:shake:[/quote] Kikou - Rudzik na razie jest u Ciebie? Tak myślę czy nie trzeba by mu ekg zrobić? Może Tobie trochę podeslać?
  13. No co z tym telefonem??? Pan czeka na Sunieczkę niecierpliwie!!! i martwi sie o nią!!!! A co z opieka po sterylce????
  14. Kochana Ciotka!!! Daj namiary na twoje konto to podeślę kaskę i może zrobiłaabys allegro bidom???
  15. To podaj telefon !! ja ich podręczę - tylko o kogo pytać o weta????
  16. Anetko!! Nie bij! A te pazurki??? Strasznie długie - trzeba by obciąc u weta bo jak się któryś złamie to może być baaardzo bolesne!:roll:
  17. Też nadziwić się nie mogę!!!
  18. To jeden z najpiękniejszych psów jakie kiedykolwiek widzialam!!!
  19. Na górę!! popłoszymy sobie ptaszory, a co!!
×
×
  • Create New...