-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
No jasne!!! Nikt nie lubi konkurencji:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Cygulek dziś wieczorem dorwał jeża... Tańczył wokół niego, obszczekiwał i próbował go złapać zębami. Nijak nie mogłam go odwołać taki zajadły ten nasz czarnulek. Musiałam przypiąc go na smycz i zamknąć aby jeż mógł spokojnie się oddalić ...[/quote] A jak poza tym Maleńtas???Opowiedz....:crazyeye: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
No Wiesz.... Sam upolował w końcu - takie dziwadło:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
Talcott replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='iskierkaaaa']Piesek przebywa w Łodzi na marmurowej. Przeuroczy,bardzo spokojny i cierpliwy psiak.Od razu wpadł pod nożyczki wolontariuszki, bo cały był w dredach i kołtunach.Zrobił dobre wrażenie :) Psiak przebywa w budzie obok hoteliku.Jego imię - Skrzek[IMG]http://amplituda_lodz.w.interia.pl/piesek.JPG[/IMG][/quote] A to takie cudo przecież!!!!! -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
Talcott replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ale Punio ten sam!!! -
[quote name='Neczka']Pojedynczo może nie zaszkodzi, ale jeśli będzie tak dalej, to już nie byłabym taka pewna... btw. sorry, ale jestem uczulona na karmienie psów tym, co się je samemu, zwłaszcza, jeśli pies to "wysępi" :nonono2:[/quote] Marudzisz Neczuniu!! Wet Siostra wszystko to wie expedite!!!:lol:
-
Iskierka, nieśmiała, starsza kruszyna ....Ma już DOM!!!
Talcott replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Cuuudna Mikrokrówka!!!! -
[quote name='Koperek']Żeby pies był nie wiem, jak wychuchany, wypieszczony i wycackany i z jak najlepszego domu to po pewnym czasie akceptuje warunki w jakich przyszło mu żyć. I gryzienie, capanie, chwytanie, jak zwał tak zwał, eliminuje się w zachowaniu. Jeżeli [B][SIZE=3][COLOR=red]PON [/COLOR][/SIZE][/B]do tej pory jest niedopstępny i nieprzewidywalny w swoim jestestwie to dobrego materiału do adopcji z niego nie zrobicie! Już nie raz widzialam, że byli kamikadze biorący psa gryzącego, który do nich akurat się milił i był bardzo grzeczny na początku i twierdzili, że sobie z nim poradzą. Gówno prawda- pies wracał wcześniej, czy później. [I]..to jest moje zdanie- można się nie zgodzić i ładować komuś psa do domu. Ja na siebie jego dokumentów nie wypiszę.:shake:[/I] Poza tym nie jest napisane, że [B][I]wymaga doświadczonego opiekuna[/I][/B] (a taką etykietkę dostają psy gryzące, ale dające się opanować w konkretny sposób), tylko że [B][I]agresor[/I][/B], a to wielka różnica![/quote] Oj Koper Koper - coś się tak Zbiesiła???:diabloti: Przecież to mały gnojek, szkoda że nie widziałaś mojej ręki jak mi Bulcia ziąbki zatopiła na dzien dobry - teraz tylko obcych nie lubi. To nie pitt bull !!!
-
[quote name='Folen']Przypomnijcie mi czy Orzeszek był kastrowany? Czy ewentualnie można go wykastrować? I czy lubi się z innymi psami? Bo zgłosił się domek chętny po Liska, podobnego bardzo do Punia, ale jeśli Lisek nie będzie mógł jechać, to może Punio?[/quote] Cioteczko!!!:modla::modla::modla::modla::modla:Liska Liska!!!!!!
-
Śliczny Facecik!!!
-
[quote name='GoskaGoska'][B][SIZE=5][COLOR=red]czerwony ALARM !!!! TEN PIES MA W KARCIE WYROK:[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/240/57708a69c345f0db.jpg[/IMG][/URL] tu jeg wátek:http: //www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114181&page=2[/quote] Matko !!Dlaczego????
-
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Talcott replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Q .... Dziurawa buda??????:mad::mad::mad::mad: