Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Masz talent!!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Stare Psy maja wieeelkie serca!też coś o tym wiem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co do "wmawiani" to po co? Ja uwielbiam moje niewiadomoco i już !!!!
  3. Szkoda że nie widzisz Maksa który popiernicza pod górę jak mały traktorek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Ola164'][IMG]http://i34.tinypic.com/fm5t1u.png[/IMG][/quote] Rewelacja!!!!
  5. [quote name='becia66']Nie wiem czemu ale jakoś mi ulżyło....:eviltong:....miałam cały czas obawy co do mieszkanka małego w bloku gdyż Lolek od małego chowany na zewnatrz i mógłby sie czuc fatalnie zamkniety sam bez mozliwości wyjscia. Bo zrozumiałam Panca że Twoja kolezanka ma dość absorbujacą prace i dużo czasu spędza poza domem ...:roll: Ogłaszajmy go dalej i szukajmy domku bodaj z najmniejszym ogródkiem ale żeby był......bo myślę że wtedy Lolek byłby najszczesliwszy...:lol: Oczywiscie jak sie cos fajnego w bloku znajdzie to nie pogardzimy....:eviltong:[/quote] Gdyby znalazła sie osoba która miałaby dla niego czas to i blok byłby OK?
  6. Ło matko! Szczęście, że sie "wyrobił' - strach sie bać co by było! Ja też uprawiam w kuchni ekwilibrystykę i slalom pomiędzy tymi głodomorami, które często jeszcze staja mi - za nogami z tyłu Uffff Cienżko jest...:evil_lol: Co do błagalnych spojrzeń to staram się nie pękać - bo już raz przez dwa miesiące jak obłąkany helikopterek oblatywałam całe Łazienki dookoła bo mnie wet op..... za tuszę Majusi. Najkomiczniejszy jest Max - nawet kiedy Majusia już odpuszcza i śpi - on - NIGDY!!! Siada na doopinie i TUPIE!!! Warczy na mnie i TUPIE!!!!to dopiero mocna rzecz!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. do tego trzeba podchodzić ostrożnie - możliwe że jej "dodali" sporo:angryy::angryy::angryy:
  8. [quote name='Wet-siostra']Muszę trzymać uczucia na wodzy...:roll: Ona jest naprawdę przekochana...:loveu: Zresztą moja druga tymczasowiczka tak samo,już się do niej przywiązałam...:p Ale niestety,ani Poziomka ani Lusia nie mogą u mnie zostać na stałe...:oops: Lusia szczeka przepięknym basem...i śmiesznie wskakuje na łóżko...Te króciutkie jamnisiowate łapki:loveu::loveu::loveu: i ten"malutki" brzusio...:loveu: Ale najtrudniej wytrzymać to b łagalne spojrzenie...:oops: Właśnie jem kolację...A Lusia patrzy...tak paaaaaatrzy...:lol: Bo przecież jest taka głodna,niedożywiona i w ogóle...;)[/quote] Jasne, jasne - moje Jamole tez "słaniają sie na łapach " z niedożywienia:evil_lol::evil_lol:
  9. A moze rzeczywiscie jeszcze pszukamy konsultacji dla Labka?????
  10. [quote name='Ola164'][IMG]http://i35.tinypic.com/2vsn1qf.png[/IMG] Co sądzicie na ten temat Cioteczki? Ami zwycięzca jamniczej wystawy :loveu:[/quote] Jeeej Boskie jest!!!
  11. [quote name='Koperek']Po spacerku i zrobieniu tego, co potrzeba zadreptał do biura i zawinął się jak kokon w kołdrę, leżącą w psiowym spanku z gąbki. Nawet nikt nie wiedział, że jest tam jakiś pies. Dopiero przyciśnięcie przez labusiowy tyłeczek, który spoczął prawie na główce chłopaczka, zmusił go do "odezwania się", że KTOŚ TAM ŚPI PRZECIEŻ![/quote] Dzięki Ci wielkie!!! Nawet nie Wiesz jak się boje o niego:placz: Rozmawiałam z Grzesiem dziś i jesteśmy umówieni. Ma dzwonić jeszcze jutro!!Punio ma już nowe spanko, kocyk i obróżkę i ogroooomne miejsce w sercu ciotki.
  12. Oj to dobrze że się nie odezwał z Twoich kochających rąk do byle kogo... Brrrr:angryy:
  13. Koniecznie!! to Punio dla Pana z klasą!!!
  14. Ciotko!!!! Boooooskie!!!!!!:modla::modla::modla::Rose::Rose::Rose::Rose:
  15. Koniecznie!!Niech Cię zobaczą!!!
  16. Kochane wieści!!!:loveu::loveu::loveu:Czekamy na foty księżniczki!!!:loveu::loveu::loveu:
  17. To nie jest aż taki problem - ale ogłoszenia by mu sie przydały!!!!!!
  18. Oj nie wiem czy Ci Mikrokrówka serca nie ukradnie na zawsze:loveu::loveu::loveu:
  19. Alez ja sypiam, jak najbardziej- po ostatnim spacerze o 6 -7 z Piesami - do około 11. Śpię ja i Psy moje - zgodnie:diabloti::diabloti::diabloti:
  20. Koperku! A widziałas może dzis mojego Jamnisia??? Tak sie martwię:shake:
×
×
  • Create New...