Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Mam rower ale obecnie siedze w Lublinie - na zmianę z Warszawą jak będe w stolycy to juz bliżej trochę:loveu: To miziaj za mnie - i mojego najpiękniejszego Jamnisseta też!!!!
  2. No przecież mówilam że odczynilam co trzeba i nie będzie lało!!!:loveu:
  3. To dasz znać z tym Allegro?? Chętnie mu fundnę wyróżnione!!!!
  4. No i klasą żeby sobie psem nie musiał niczego dodawać.
  5. Oj tak bo sforka nie pyta tylko ŻĄDA!!!!:lol::lol::lol:
  6. Pieniądze na Olafa przelałam - 50 złotych - tylko że będą dopiero w :angryy::angryy::angryy::angryy:poniedziałek:angryy::angryy::angryy::angryy: Bo dziś już mój p........ bank nie ma sesji:mad::mad::mad::mad:
  7. Zapraszamy - moje śliczne cudo na pewno powita ogonkiem Cioteczkę
  8. To fakt - mija wszystkim po pięciu minutach....
  9. Śliczne!!!!!:loveu:
  10. Jej biedactwo to sie na darmo narobiłaś:-(
  11. [quote name='Wet-siostra']No,wiesz...:oops: nie będę pisać na wątku,bo znowu wywołam niepotrzebne,bardzo przykre komentarze...:cool1: A,zresztą-najwyżej...:eviltong: Adopcja to bardzo poważna i odpowiedzialna decyzja.Adoptując psa zobowiązuję się do tego,by o nią dbać,leczyć itd...To nie dom tymczasowy,gdzie mogę poprosić o pomoc w postaci np.zwrotu kosztów leczenia...:oops: Po adopcji Luśka byłaby tylko moja...nie wspólna...:oops: Jak mi jedna cioteczka na gg napisała-"dogo nie będzie ci wiecznie pomagać...są psy bardzo potrzebujące,chore,w schroniskach-to im trzeba pomagać,a nie ludziom,którzy biorą do siebie psy i nie wyrabiają z ich utrzymaniem","jeśli nie robiłabyś tego ponad swoje możliwości-po co byłaby ci pomoc","inni pomagają,ale nie przesadzają","nie boisz się,że niedługo skończysz jak pani Roma?""nie możesz się ciągle na innych oglądać" No i właśnie dlatego Lusia nie może zostać u mnie...:oops:[/quote] To brutalna wypowiedź ale nie do końca prawdziwa -zawsze znajdą się Ciotki które pomogą - Uśmiechnij się i nie przejmuj!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. Oj domki domki gdzie wy???
  13. No Kikuniu na spacer biegniemy
  14. Oj niech ktoś go pokocha!!!!
×
×
  • Create New...