Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. I sadzę że można Jej zaufać jeśli poleca ten dom!
  2. I że ma Ludzia do kochania!:loveu::loveu::loveu:
  3. No to zbieramy szybko!!!
  4. Na razie tak! Ale Ciotka Talcott na pewno Szanty nie zostawi!!:lol::lol::lol:
  5. A po co! Jest intrygujący! A jka ktos ja pokocha to zobaczy to co chce!!!:cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
  6. A powtarzaj się Kochana!Powtarzaj! Cudnie się to czyta!
  7. Trzymam moooooocno!!!!!!!
  8. A " rozpuszczanie" ich daje tyle frajdy! Cioteczka Nigra już ma super efekty!!!:loveu::loveu::loveu:
  9. To jest właśnie takie cudowne!! I to ze natychmiast wiedzą że łózko Pańci i Pańcia im się " od zawsze należy" Hi Hi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Moja Jamnisia jeszcze mając 17 lat uprawiała takie "skoki" z upodobaniem!
  11. No to 250! Bo 45 szanta dostanie ode mnie!
  12. To dobrze że koty Ją " rozumu uczą" szybko da spokój!:evil_lol:
  13. Cuuuudnie Panienki razem wygladają!!!!!! Fantastycznie!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  14. Podaj je też w 1 poscie! Lara dziś zrobi jej Allegro! Takie Full wypas !
  15. [quote name='Nigra']czy tak wygląda znerwicowany pies? :) [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7638/gaja5.jpg[/IMG][/QUOTE] No same nerwy poprostu!!!! Hiiiiiii:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. No to prawdziwa Miss!!! Rozstroik pewnie był nerwowy!:loveu::loveu::loveu:
  17. Laruniu wysłałam 40 zł dla Szanty, Filcaka i to zaległe!
  18. No to się napisze że miniaturowy!:cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. Iiiii taaammm:cool3: Ciiiiiicho!:diabloti::mad:
  20. No to wplacam za dwa!!!
  21. oki a ja doplaccę tak za pozostałe dni- to jest za ile dni? jaką kwotę?
  22. [quote name='figa33']nie ma sprawy , tylko cosik ten link się nie otwiera:cool3:[/QUOTE] Poprawiłam! To Co Figuś słać!!!????
×
×
  • Create New...