Ciotki twierdzą ze tak- a nie w Mielcu tylko w Olsztynie!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/113543-Schronisko-w-Olsztyni*****-koty-do-adopcji-wAE-tki-zdj-ze-spacerA-w[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178337-Terier-walijski-w-schronisku-HELP[/url] zobacz te dwa!