[quote name='Bjuta']Za Azorka ;) No i nie wiem - czy Majkiemu, chcesz jeszcze sponsorować :roll: (tym razem ja nie pamiętam jak się umawiałyśmy, te dwa wyróżnione już miał i nic... Ależ ten przystojniak ma pecha:shake:)
Mani ufundowała Monia (12 już u mnie na koncie - bardzo dziękuję!!!) :lol:[/QUOTE]
Ufff Fajnie ze pamiętasz To ja jutro wysyłam za 2 tj 26 .już się gubię! Jasne że przedłuż Majkiemu!!!! To mój faworyt!