Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Figuniu a zrobiisz ij emu! Kochana! To wyslę za dwa! [url]http://www.dogomania.pl/threads/174212-Przekochany-psiak-ze-sA-abymi-tylnymi-A-apkami-szuka-DT-DS[/url] Plizzzz to będzie 26 OK?
  2. To ja dzięki wielkie i wysyłam!
  3. Figuniu to co z Allegro?? Dziewczyna na razie nic nie ma!
  4. Nie no ja myślalam ze Allegro zrobisz a ja fundnę???
  5. No to poproszę na PW.:lol:
  6. figuniu!! A zajrzysz tu? wiesz po co? co??? http://www.dogomania.pl/threads/179148-Cudna-SZANTA-mix-DON-od-3-5-lat-w-schronisku-zbiera-na-hotelik-POMA-A
  7. A jest konto????
  8. zagląda!!!:loveu:
  9. Cioteczko! Ty robisz ogłoszenia??? tu jeszcze musimy trochę poczekać. Nie znam linku kundelkowej skarpety.Moze TY znasz?? A w sprawie Allegro? Zajrzysz i zrobisz?? To bym jutro Ci wpłaciła??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174212-Przekochany-psiak-ze-sA-abymi-tylnymi-A-apkami-szuka-DT-DS?p=14030921#post14030921[/url]
  10. Zobaczymy! A ogłoszenia ma????
  11. Nie dręcz Ciotki! Niech się nowa Pociechą nacieszy:diabloti: no może troszkę podręcz:razz:
  12. Ok ! Zaraz kogoś poproszę - a ja mu fundnę! A dane do kontaktu są w 1 poscie??
  13. Jasne!! Ok!!! A Allegro ma??
  14. przypomnij mi bo już mi się trochę..... to on ma problemy porażeniowe ??
  15. Trzymam mocno! A kundelkowa skarpeta i ciotki- pomogą. Regionalna Straż ma też zazwyczaj talony na sterylki!
  16. Nie, nie! Śledzę watek, rzadko pisze ale jestem!!!
  17. Jasne!! poproś kundelkową skarpetę o pomoc! Napisz tez w tytule wątku o tym!!!
  18. No jasne, ale obawiam się że nie ma innego wyjścia! Sama mam takiego strachulca - już od 7 lat - ona mnie tez pogryzła na dzień dobry - ale nie będę Ci radzić żebyś szła w moje ślady.
  19. Ano! Przestała mnie straszyć wizja sprzedawania Teosiowej - mojego Teosia " siostry" na giełdzie brrrrrrrrrrrrr
  20. Na pewno! Ale na to trzeba czasu! Sama raczej nie próbuj jej łapać.
  21. Tak się cieszę że Panienka szczęśliwa!!!
  22. Śliczności!! A jakie śmiszne terenowe wdzianko!:loveu:
×
×
  • Create New...