Cioteczko! Ty robisz ogłoszenia??? tu jeszcze musimy trochę poczekać. Nie znam linku kundelkowej skarpety.Moze TY znasz??
A w sprawie Allegro? Zajrzysz i zrobisz?? To bym jutro Ci wpłaciła???
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174212-Przekochany-psiak-ze-sA-abymi-tylnymi-A-apkami-szuka-DT-DS?p=14030921#post14030921[/url]