Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No to się kurna odezwał:-(:-(:-(
  2. A co oni tacy uparci!!! Jeśli domek ma czas i cierpliwość to pies szybko złapie co i jak. Mój Teoś też nie młodzieniec i musiał mieć troszkę czasu na opanowanie schroniskowych nawyków - a teraz nie ma panie dzieju większego sybaryty i kanapowca!!!! Hi Hi!!!!
  3. No to czekamy na wieści o chłopakach!!!
  4. I rozsądnego pańcia lub pańci co puszczać nie będzie łobuziaka:diabloti:
  5. Nie wiesz może który z nich jest łagodniejszy? Przylepiasty bardziej?
  6. Trochę mnie martwi, że pije dużo wody:shake:
  7. Jeju jakie cudo kosmate!! A na wątku kudłaczy jest???
  8. Ten rudy jest chyba troszkę starszy - tak mi się zdaje po siwiźnie na pysiu? Jak myślisz? Jeśli odda to hmmmm moze jeden dla mnie?
  9. Pluć na rodowody! Ulżyło mi że nie trzeba dwa na raz. A ona rzeczywiście je odda? Przebadać to i tak je trzeba skoro ze złych warunków są!
  10. No właśnie! Coś wiadomo jakie są? I czy szuka się domu dla dwóch razem? Są mocno zżyte?
  11. A to drańcio!! Ma chłopak charakterek!:evil_lol:
  12. Isadorko! Odmul skrzynkę! Nie rozmawiałam ale wątek śledziłam! Sorry za wtręta! trzymaj się Amisiu! wiem,że i Ty znajdziesz ludzia jak znalazł się dla Pata i Maxa !
  13. Hopsnę Bianusię! Ciotki! a może trochę nowych fot by się przydało?????
  14. No i co z tego że się w nim kocham jak upsionam...:-(
  15. Na początku stycznia to ciotka da chętnie poproszę o dane na pw:cool3:
×
×
  • Create New...