A co oni tacy uparci!!! Jeśli domek ma czas i cierpliwość to pies szybko złapie co i jak. Mój Teoś też nie młodzieniec i musiał mieć troszkę czasu na opanowanie schroniskowych nawyków - a teraz nie ma panie dzieju większego sybaryty i kanapowca!!!! Hi Hi!!!!
Isadorko! Odmul skrzynkę! Nie rozmawiałam ale wątek śledziłam! Sorry za wtręta! trzymaj się Amisiu! wiem,że i Ty znajdziesz ludzia jak znalazł się dla Pata i Maxa !