Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ufffff!!! Dzięki!:loveu: Z guzami Majki wojowałam ponad rok bo operowano je " na raty" tak były wielkie jak ją adoptowałam.
  2. A czy u Was jest jakiś Jamnik????:crazyeye:
  3. Hej! Cioteczki !:loveu: Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to co widać na brzuszku Feci to są guzy sutków????:crazyeye:
  4. Majkuniu a Ty nadal w schronie:placz: A bachorów to wiele psów nie cierpi - moje Jamniki wiały z warczeniem jak najdalej:shake:
  5. To jak wiesz sama najlepiej - nie kwestia myślenia - się kocha i już:cool3: Serce mnie ciągnie - hi hi - albo ta łódzka bida co na kwarantannie- słodziak:cool3: albo może On:cool3::cool3::cool3:
  6. Jamoradar mi się włączył Hi Hi:cool3::cool3::cool3: Jakby co - to ciotka czuwa!:loveu::loveu::loveu: On jest w DT??
  7. Tfu nie ta gęba mi się wstawiła:angryy: A kto miał i kochał swojego psa to zrozumie - jak ciężko zrozumieć że Przyjaciele odchodzą i nie pomaga żadna opieka i góry leków:placz::placz::placz:
  8. Nie tylko serce - wszystko boli - do tej pory szukam ich ciągle koło siebie:cool3: Oboje odchodzili nagle i na moich rękach:placz:
  9. A co z Jamolkiem? są jakieś widoki??? Sorry ale ja ponownie po długiej dramatycznej przerwie:-( Powiedzcie Cioteczki co z Jamolem? Ile ma lat ? Agresorek czy raczej nie?
  10. [quote name='nika28']Jakby właściciel się nie znalazł to byłoby super Talcott :loveu:[/quote] No to pamiętajcie Cioteczki o jamniczej ciotce jakby co:cool3: Namiary podam na priva natychmiast:cool3::cool3::cool3:
  11. [quote name='Natussiaa'][SIZE=3][B]INNE PSIAKI[/B][/SIZE] Strasznie przyjacielski psiak,z chęcia rozdawałby całusy na prawo i lewo.[FONT=verdana] [/FONT]Inne psy toleruje i nie ma raczej konfliktów.Ma około 4 lat. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/20/673afca449e80c66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/20/bc51c3cbe13c4b75.jpg[/IMG][/URL] Łagodny do ludzi i innych psów. Z widocznymi zmianami skórnymi. Jednak zasługuje na domek.Jest strasznie przyjacielski. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/284/b76175f152a64f73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/20/7da94298cf9714e1.jpg[/IMG][/URL] Czarny piesek spokojny.Ma około 3 lat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/380/8bccb58388946ad0.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=2]Pies średni ok. 1,5roku jest wykastrowany, nie nadaje się dla dzieci,jedno oko ma niebieskie.[/SIZE] [IMG]http://www.schronisko.chwilka.pl//zdjecia/pieski/776.jpg[/IMG] [SIZE=2]piesek mały wykastrowany około 3 lat [IMG]http://www.schronisko.chwilka.pl/zdjecia/pieski/780.jpg[/IMG] [/SIZE][/quote] Czy ten psiak ostatni z Twojego postu jeszcze jest? To jest chyba Jagdterrier szorstkowłosy!
  12. Obydwa zachorowały na Cushinga - a leczenie nie jest skuteczne:placz::placz::placz:
  13. Za Tęczowym Mostem są już moi ukochani Przyjaciele - Maja - czerwiec i Maks - sierpień. Oboje odeszli kochani i otoczeni miłością:placz::placz::placz::placz: Nie bardzo sobie z tym radzę:placz::placz::placz:
  14. Jakie cudo:lol::lol::lol: Jeśli nie odezwie się właściciel to ciotka Talcott go chętnie złapie i pokocha:cool3::cool3::cool3:
  15. Hopsa Jamniorku!!!
  16. Oj na pewno się znajdzie:loveu:
  17. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::cunao:Hurrrraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...