[quote name='Natussiaa'][SIZE=3][B]INNE PSIAKI[/B][/SIZE]
Strasznie przyjacielski psiak,z chęcia rozdawałby całusy na prawo i lewo.[FONT=verdana]
[/FONT]Inne psy toleruje i nie ma raczej konfliktów.Ma około 4 lat.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/20/673afca449e80c66.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/20/bc51c3cbe13c4b75.jpg[/IMG][/URL]
Łagodny do ludzi i innych psów.
Z widocznymi zmianami skórnymi.
Jednak zasługuje na domek.Jest strasznie przyjacielski.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/284/b76175f152a64f73.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/20/7da94298cf9714e1.jpg[/IMG][/URL]
Czarny piesek spokojny.Ma około 3 lat
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/380/8bccb58388946ad0.jpg[/IMG][/URL]
[SIZE=2]Pies średni ok. 1,5roku jest wykastrowany, nie nadaje się dla dzieci,jedno oko ma niebieskie.[/SIZE]
[IMG]http://www.schronisko.chwilka.pl//zdjecia/pieski/776.jpg[/IMG]
[SIZE=2]piesek mały wykastrowany około 3 lat
[IMG]http://www.schronisko.chwilka.pl/zdjecia/pieski/780.jpg[/IMG]
[/SIZE][/quote]
Czy ten psiak ostatni z Twojego postu jeszcze jest? To jest chyba Jagdterrier szorstkowłosy!