[quote name='lavinia']Talcott - kopiuję opis Joanny ( DT Bajki )
[I]Bajeczka już po wizycie u dr Garncarza. Podobno przeszła dawno temu zapalenie rogówki, ale obecnie jest zaleczone i gorzej już nie będzie. Problem jest tylko wizualny, a nie zdrowotny.
Pan doktor się śmiał, że jak na sześcioletniego mopsa to Bajeczka ma bardzo ładne oczka. Żeby oczka były jeszcze piękniejsze mamy podawać przez trzy tygodnie specjalne kropelki. [/I]
Bajka w tej chwili mieszka z dwoma psami i nie ma żadnych problemów w kontaktach z nimi
w tym tygodniu Bajka będzie sterylizowana[/quote]
Jam jest doświadczona ciotka Jamnicza i Wyżla głównie -ale zawsze marzyła mi się Mopsia do kochania przytulania i pod kołderkę.:loveu:
Mój jedyny teraz psiak to Teo -starszy Pan adoptowany z Mielca i bardzo stateczny. Pytałam o ślepko bo jakby co to znam okulistyczną fisz.
Gdzie jest Bajusia? W jakim mieście?:razz: