Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Upssss!Już się zamykam:oops:
  2. I tak bliżej niż do Jamola:diabloti:
  3. To są bardzo mądre psiaki więc na pewno!
  4. Detalistka:evil_lol:
  5. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::Rose::Rose::Rose:
  6. :cool2:No to trzymamy!!!!
  7. Jej Traaaansport!!!! Ciooootki! hop! Hooop!!!
  8. ło ............. i jeszcze ........:placz::angryy:
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/URL] Służę!!! Mówisz i masz!:diabloti:
  10. Piękna panienka! A jakie tam jeszcze russelowate cudeńko ! Jej!
  11. [quote name='Isadora7']Ale zapewne w Lublinie masz jakieś kontakty, może taką drogą próbować :):)[/QUOTE] Niestety nie - bom ja nigdy lubelska nie była - mam tam tylko chatę!
  12. Lepiej chyba zapytać.... nie wiem!
  13. Śliczna! A to kosmate obok dasz na Kudłacze??
  14. Masz mylne info. Mieszkam teraz w Warszawie!
  15. Tam w Nowymdworze koło Lublina jest takie maciupeństwo Jamolkowe sunia w fatalnym stanie:placz:Ciotki Stamtąd!!!!!!! Gdzie Wy?????
  16. Max chodził w pampersach ale gdzie się znajdzie ktoś kto się będzie bawił z pampersami i lekiem 8 złotych tabletka po trzy razy dziennie -jeśli poliuria ma takie podłoże - to innego leku nie ma na Cushinga -:placz:
  17. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o Łaziku z postu 53 ??????? Jest tam że : przebywa na północy Polski!! Czy ten pies nie został znaleziony w okolicach Wolina?????? PILNE!!!!!!!!!!!
  18. Ona jest baaaardzo jagd terrierowa - szorstka!!!!
  19. Ło jejka, ciotki a będzie można jeszcze jakieś zdjęcia taj sunieczki??? Może coś mi się uda znaleźć dla niej.:placz::placz::placz:
  20. Ale cudny chłopak! Mimo że brudny Hi Hi!
×
×
  • Create New...