[quote name='Isadora7']Ale zapewne w Lublinie masz jakieś kontakty, może taką drogą próbować :):)[/QUOTE]
Niestety nie - bom ja nigdy lubelska nie była - mam tam tylko chatę!
Max chodził w pampersach ale gdzie się znajdzie ktoś kto się będzie bawił z pampersami i lekiem 8 złotych tabletka po trzy razy dziennie -jeśli poliuria ma takie podłoże - to innego leku nie ma na Cushinga -:placz:
Czy ktoś może mi coś powiedzieć o Łaziku z postu 53 ??????? Jest tam że : przebywa na północy Polski!! Czy ten pies nie został znaleziony w okolicach Wolina?????? PILNE!!!!!!!!!!!