[quote name='Madallena']i drugie !!!!!!!!!!!!!!!!
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szukam-suczki-dla-Dinusia-W0QQAdIdZ176876371[/URL][/QUOTE]
Mnie ostatnio " pani wetka " tlumaczyła" jak wspomniałam o sterylce naszej kundeluni suczki - że" może lepiej żeby choc raz miała szczeniaczki" - nie zacytuje co jej powiedziałam!!!:mad::mad::mad::mad::mad: