Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No, to masz cug! Wielka duchem oczywiście:cool3: miałam na myśli! Ja jetem rozmiaru ratlerka - wg mojego Mężusia - ale niech kto zacznie:mad:
  2. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::Rose::Rose::Rose::Rose::cunao:Ciotko ! Jesteś Wielka! Batman to pikuś!
  3. No to widzę że Pańcia ma serce tam gdzie trzeba!!!!!!!!! Ciotki cudne! dzięki!!! Teoś Wam gębusie oblizuje!!!!:loveu::loveu::loveu:
  4. :diabloti:Ciotki są jak Batmany co nie?:evil_lol:
  5. Mnie też przeraża ogrom tego nieszczęścia. A mój mąż twierdzi że kiedyś od tego świra dostanę- ale nigdy nie opuscił zadnej wizyty z naszymi Jamolami Stareńkimi - któreśmy przygarniali
  6. Na pewno!!!! Też gorąco w to wierzymy - Teoś i ja!!!:loveu:
  7. Sąsiadka to se może - Ale Wet??????? ciekawe czy nie za d..... dyplom dostała!:mad:
  8. [quote name='Madallena']i drugie !!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szukam-suczki-dla-Dinusia-W0QQAdIdZ176876371[/URL][/QUOTE] Mnie ostatnio " pani wetka " tlumaczyła" jak wspomniałam o sterylce naszej kundeluni suczki - że" może lepiej żeby choc raz miała szczeniaczki" - nie zacytuje co jej powiedziałam!!!:mad::mad::mad::mad::mad:
  9. Tfu! To jak niektóre "panie nauczycielki" które " kochają dzieci" tfu tfu:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
  10. [quote name='Madallena']to zart????????????????? [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dino-pragnie-suni-W0QQAdIdZ176877392[/URL][/QUOTE] Jeja - jakiś zbok!!!!!!!
  11. Jejcia - jak to " nie chciało wydać" bo co?:mad:
  12. Pazurki mamy w najlepszym porządku:diabloti: Teoś szybko ze schroniskowej bidy stał się sybarytą i właśnie eksponuje brzuchol na mojej kołdrze:evil_lol: Co do czucia "cosia" to jeśli ma serce po właściwej stronie - to poczuje!!!!!:p
  13. Ło matko trzymam i Teoś - jej brat w rasie - zaciska łapy!!!!!!:diabloti:
  14. Jedź może tam gdzie lepszy! dawaj an Pw swój tel!!!!!!!
  15. Ciotko! Wspaniała ! a czy mogłabyś zabrać ją do lekarza? Jakby co to finansowo chętnie Ci pomogę! Daj mi jakby co swój nr tel na PW to pogadamy!
  16. Ciotko Cudowna Jesteś !!!!! Dzięki Ci Buziaki!!!!!!!!!
  17. Matko jedyna! Zgroza!!!!!!!!!!!!
  18. Na do widzenia Pańcio powinien dostać ze dwa kopy w siądźkę żeby lepiej psa pilnował:diabloti:
×
×
  • Create New...