Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jest!!! A że go nikt nie chciał to też się dziwię On jest po prostu zjawiskowy!!! jest duży , może dlatego!
  2. Ciekawe czy on duży i czy to panna czy piesek??????
  3. To jest cudny po prostu piechol! Majk! [url]http://www.dogomania.pl/threads/26257-Majk-szortkowA-osa-piAE-knoA-AE-wegetuje-w-schronie[/url]
  4. Cioooootki Heeeeeelp! Wie ktoś coś ??????
  5. Sorry ale choruję i nie kontaktuję:oops::evil_lol:
  6. Jej jaki cudzik! Wie ktoś coś o nim? To piesek czy panienka? ile ma lat? Gdzie jest? sorki ale trudno mi kopać po wątku!
  7. Nerisku a ja będę musiała z tą osobą - "właścicielką" się spotykać?? Bo obawiam się,że mogłoby mi się co wypsnąć :mad: I to mogłoby się źle skończyć:oops:
  8. Seniorzy na górę!!!! Nie się ktoś ulituje!!!
  9. Szkoda że nie chcą podawać karmy szczeniaczej nawet jak się ją kupi:-(
  10. Dzięki! chocia ledwom żywa.
  11. A ja choć raz nie robiłam prawię nic bo padłam na początku grudnia na zapalenie płuc - oj jak mój męzuś rozpaczał że sam musi siaty znosić !!! Hiiiiii
  12. I obawiam się, że tak będzie za każdym razem:-(
  13. Hmmm chyba ciężko w szafie otworzyć szampana!:evil_lol:
×
×
  • Create New...