Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jak dobrze że już bezpieczne!!!!
  2. to nie najbogatsi biorą pusie jak Amiś
  3. Ale czasem się to zdarza - i ja i Mąż kochaliśmy Maxa
  4. Pampersy czynią cuda domku hooop1
  5. to ja ponawiam ofertę:oops:
  6. :Rose::Rose::Rose:Jak to dobrze - rzadko - wierzyć że są jeszcze Ludzie w tym tłumie
  7. A co z wizytą u weta? Jesteście Kochane:loveu::loveu::loveu:
  8. No!!!!!! Ślij Ciotuniu!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='leni356']Ten ze zdjęcia to jest średniak, pani szuka malizny[/QUOTE] no to jest ideał!!![url]http://www.dogomania.pl/threads/173007-A-agodny-grzeczny-Idealny-Porzucony-RUDZIK-potrzebuje-domu-A-A-dA[/url]
  10. Smycz rządzi! Myślenie tez ma przyszłość - podobno:mad:
  11. Ale skąd - to przynajmniej będziesz wiedzieć za co płacisz:eviltong:
  12. No to już pisałam ze ja chętnie jakby co
  13. :diabloti: Pocałować i przykryć kocykiem i tyle! Fryzjer po wieczornym spacerku, tylko filce!!!!! żadnych cięć:mad:
  14. nie!!! To jest cały czar!!! Jagd terreir i Jamol szorstek ma taki mieć !!!!!Ich sę NIE TNIE!!!!!
  15. trymuje się ale nie o tej porze roku!!!!!!!
  16. [quote name='Madallena']no ale wykapac i wytrymowac chyba mozna? wyciac kudly z uszy, przyciac miedzy palcami...? wypachnic i odzywic:)[/QUOTE] Nie trymuj teraz Plizzzzz! wykąpać jak najbardziej - wieczorem przed spankiem - nie pouczam Cię - nie gniewaj się! kiedyś miałam wystawowe szorstki - ale nie hodowlę tfu!!!:loveu:
  17. Ja to nazywam " dzikie oko" cudne co nie?:evil_lol:
  18. sorry nie chcę się mądrzyć ale jeśli nie ma zlepionych pęków - to NIE można Jej strzyc!!!!!!!
  19. [quote name='Madallena']ale ktora :P:P[/QUOTE] Łobydwie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::Rose::Rose::Rose::Rose:Hurrrrrrrraaaaaaa!
  21. [quote name='Renata&Bella']Ja nadal Magda nie wiem czy się nadaję, śmiem twierdzić że NIE :) Natomiast chylę czoła przed Twoim zaangażowaniem i efektywnością. Wiem,że to tylko słowa ale inni naprawdę mogą wiele się od Ciebie nauczyć, np. ja :) dzięki za te psiaki. Po roku samotnego życia w czterech ścianach ze złamaną nogą teraz odżywam i mam komu być potrzebna,nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy, dziękuję ...[/QUOTE] Jeja jaka kochana Ciotka!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...