Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Na prośbę Kikou zamówiłam dla Bonusa i Rewy po worku karmy Brit Care. Ostatnio robiłam zamówienie prawie rok temu
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej i marti23 za wpłatę 20 zł stałej na lipiec
  3. Ja niestety nie zostanę z deklaracją, bo ostatnio posypało się zdrowie mojego Gucia i musze co miesiąc dokładać do jego leczenia:( Bardzo przepraszam.
  4. Przelałam na konto ZEA 370 zł na opłacenie faktury czerwcowej. Powinno jeszcze dojść od Pani Anny G-R 70 zł pod koniec czerwca i uzbiera się 450 zł.
  5. Racja Elu. Nigdy się nie dowiemy co przeżyły i skąd takie traumy
  6. To prawda. Ale smutne, że on tak nie akceptuje innych psów. Jakie miał doświadczenia, że tak dąży do ich wyeliminowania:(
  7. Mamy wiadomości o Bonusku i piękne zdjęcia. Ja na urlopie bez komputera, więc poprosiłam Elunię, żeby jutro w miarę możliwości wrzuciła zdjęcia. Bonusowi zdrowie dopisuje. Niestety jak napisała Kasia przyjaźni się tylko z nią. Jakiś czas temu poznał nowego, dużego psa, z którym wspólnie spacerował i nawet ze dwa razy pobawili się na śniegu. Niestety w końcu Bonus go ugryzł i teraz duży pies odmawia wyjścia na dwór, jak jest tam Bonus:( Przewrócił Kasi wszystko do góry nogami. Musi bardzo pilnować, żeby Bonus nie spotkał się z innym psem, wyprowadza go tylnymi drzwiami, kiedy inne są już pozamykane w domu. Na szczęście Kasia napisała, że wynagradza jej ten trud swoją miłością do niej. Nie wiem co by z nim było, gdyby nie trafił do Kasi. Być może siedziałby zamknięty w kojcu Bardzo jesteśmy Kasi wdzięczne za opiekę nad tym trudnym psem. Za to, że i ona go pokochała
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa
  9. Kasia obiecała napisać coś o Bonusku w wolnej chwili. Będę wypatrywała wiadomości z urlopu
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę za maj i czerwiec z bonusem dla Bonusa Razem 100 zł Napisałam do kikou przed weekendem i poprosiłam o jakieś wieści o Bonusie. Nie odzywa się i też się zaczynam martwić:(
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł na czerwiec dla Bonusa
  12. Elu, jadę dzisiaj na Pragę do firmy. Jeżdżę tam bardzo rzadko. Spotkanie mam o 17, a potem imprezę, ale mogłabym podjechać pół godziny wcześniej. Gdyby Pani mogła spotkać się ze mną dzisiaj ok. 16:20, to mogę zrobić tę wizytę. Niestety to kawał ode mnie i w przyszłym tygodniu mogę mieć problem, a jak pisałam jutro wyruszamy na działkę, więc weekend odpada. Nie pamiętam gdzie mieszka Jo37... ona robi fajne wizyty.
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę, a Toli za informację Bardzo serdecznie dziękujemy również Asce7 za wpłatę 10 zł stałej
  14. Ale wiadomość Ja niestety nie pomogę z wizytą. Jutro mam imprezę firmową, a w piątek ruszamy na działkę. A w jakiej dzielnicy Pani mieszka?
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł i Alaskan za wpłatę 50 zł stałych na czerwiec dla Bonusa
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł i Dorci01 za wpłatę 20 zł dla Bonusa
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
  18. Wpłaciłam przed chwila 50 zl stałej, ale w pośpiechu wpisałam, że to dla Pchełki. Mam nadzieję, że stare imię pozwoli Toli przyporządkować tę wpłatę do Kawuni
×
×
  • Create New...