Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej dla Brawurki Ja też wpłaciłam swoją stałą 30 zl na październik.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Almie591 za wpłatę stałej 30 zł na wrzesień Ellig za wpłatę 30 zł stałej na październik Rafałowi za wpłatę 300 zł Małgosi D. za wpłatę 50 zł Sprzedałyśmy również pobazarkowe fanty od Ellig, za które Brawurka dostała 220 zł Opłaciłam pobyt Brawurki we wrześniu i do końca rozliczyłam zaległą płatność za badania krwi i Simparicę. Razem 950 zł. Dzieki wspanialym darczyńcom Brawurka jest nawert na plusie - ma 3,33 zł
  3. To jest z jednej strony Szeryf, a z drugiej nadwrażliwiec. W lecznicy zawsze wtula się we mnie z calej siły i prosi o pomoc:(
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Feryenne za wpłatę 30 zł dla Zuzi na październik Nie ma mnie, bo od czwartku opiekuję się moją Figuszka po operacji więzadła. Niestety maleńka źle zniosła zabieg, pojawiły się wymioty i silny stan zapalny, nie chce stawać na zoperowanej łapce, chociaż powinna. W niedzielę o świcie pędzilam do lecznicy. Dostala kroplówke i wszystkie leki w zastrzyku. Do tego przeciwwymiotną Cerenię. Nie ma apetytu, jedynie upieczone ciasteczka toleruje. Jutro jedziemy do wetki, która ja operowała zobaczyć co z tą łapinką:(
  5. Brawurka zachowywała się podobno znakomicie. Pani się bardzo spodobała. Źle do tego podeszła, bo powinna najpierw pospotykać się z kimś, kto ma łagodnego psa, żeby dziewczynkę przyzwyczaić. Moja mała sąsiadeczka panicznie bała się psów. Chciała do mnie przychodzić ze starszą siostrą, ale na widok idącego w jej stronę Baloo albo Luki uciekała w popłochu. Powoli, małymi kroczkami przyzwyczajałam ją do tego, że pies podchodzi. Najpierw siedziala na kolanach u mnie, a psiaki podchodziły na pogłaskanie. Trochę to trwało, ale teraz najlepszym miejscem do zabawy jest wielki psie posłanie, na kórym siedzi z moimi dużymi i tylko co jakiś czas śmieje się i woła "nie liż mnie Luka"
  6. Nie ma zadłużenia Marysiu. Mamy wszystko popłacone i na koncie pozostało 434 zł. Zastanawiam się gdzie umieścić post rozliczeniowy Bonuska. MOże na wątku zamojskim? Zapytam Tolę, czy wyraża zgodę.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Magence1 za wpłatę 20 zł stałej dla Brawurki
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy Kasi W. (spoza dogo) za wpłatę 20 zl dla Zuzi Smutne to bardzo, że nikt nie pyta o sunieczkę. Taka fajna, ładna, a domku nie widać:(
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Kado za wpłatę 30 zł stałej na wrzesień dla Brawurki
  10. Eluś, bardzo dziękuję za wgranie wyników, faktury i zdjęć:) Mamy też rozliczenie wszystkich dodatkowych wydatków Brawurki. Od marca nie rozliczałyśmy podawanej tebletki na kleszcze Simparica. Razem z badaniem krwi i szczepieniem przeciw wściekliźnie wyszło 533 zł:( Alaskan ustaliła z Violą, że w tej chwili zapłacimy 283 zł, a 250 zł do końca przyszłego miesiąca. Chcemy też na bieżąco opłacać podawanie Simparici, żeby nie było takiego zadłużenia, bo potem ciężko to spłacić. Od razu uprzedzę, że Simparica podawana jest co miesiąc, a nie co 5 tygodni, bo wg weta kleszcze już sie uodporniły na ten preparat i starcza na krócej. Nie mam przekonania do tej teorii, ale postanowilyśmy nie dyskutować w tej sprawie. Za chwile przeleję 283 zł i zostanie nam do zaplacenia 250 zł z tych kosztów.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy siostrze elficzkowej za wpłatę 30 zł stałej i b-b za wpłatę stałej po 20 zl za 09 i 10'25 - razem 40 zł Nadal czekamy na rozliczenie badań Brawurki i wyniki. Viola powiedziala, że wszystko wyszło dobrze, więc za bardzo nie naciskamy, żeby przesłała, bo zbieramy jeszcze kasę na opłacenie wszystkiego.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy agat21 za wpłatę 20 zł stałej dla Zuzi Z duszą na ramieniu edytowalam post rozliczeniowy i na szczęście udało się. Tymczasem wątek Bonuisa nadal niewidzialny dla innych poza mną. Mnie wyświetla się tak i mogę do niego wchodzić i edytować wszystkie posty poza pierwszym:(
  13. Wrzucam ostatnie rachunki Bonuskowe. Nie wiem, czy wątek zostanie odzyskany, wierzę, że tak... Ten opłaciłam wcześniej: A te opłaciłam dzisiaj:
  14. Zgłosiłam od razu i moim zdaniem problem został naprawiony, ale niestety wątek Bonusa widzę tylko ja. Uzupełniam ostatnie wpłaty i nic się nie psuje, ale przez to, że edytowałam pierwszy post nikt z Was nie widzi tego wątku Możliwe, że nie można cofnąć tego błędu Marysiu, mogę Ci wysłać swoje hasło i wtedy będziesz mogła poczytać wątek.
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł dla Bonusa i Malwie za uzupełnienie wplat stałych od czerwca do sierpnia mimo, że dowiedziała się ode mnie o odejściu Bonusa
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wplatę 30 zł dla Brawruki. Po śmierci Bonusa, w porozumieniu z b-b stałą Bonuskowa od jej syna przenosimy na Brawurkę
×
×
  • Create New...