-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Almie591 za wpłatę stałej 30 zł na wrzesień Ellig za wpłatę 30 zł stałej na październik Rafałowi za wpłatę 300 zł Małgosi D. za wpłatę 50 zł Sprzedałyśmy również pobazarkowe fanty od Ellig, za które Brawurka dostała 220 zł Opłaciłam pobyt Brawurki we wrześniu i do końca rozliczyłam zaległą płatność za badania krwi i Simparicę. Razem 950 zł. Dzieki wspanialym darczyńcom Brawurka jest nawert na plusie - ma 3,33 zł
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Feryenne za wpłatę 30 zł dla Zuzi na październik Nie ma mnie, bo od czwartku opiekuję się moją Figuszka po operacji więzadła. Niestety maleńka źle zniosła zabieg, pojawiły się wymioty i silny stan zapalny, nie chce stawać na zoperowanej łapce, chociaż powinna. W niedzielę o świcie pędzilam do lecznicy. Dostala kroplówke i wszystkie leki w zastrzyku. Do tego przeciwwymiotną Cerenię. Nie ma apetytu, jedynie upieczone ciasteczka toleruje. Jutro jedziemy do wetki, która ja operowała zobaczyć co z tą łapinką:(
-
Brawurka zachowywała się podobno znakomicie. Pani się bardzo spodobała. Źle do tego podeszła, bo powinna najpierw pospotykać się z kimś, kto ma łagodnego psa, żeby dziewczynkę przyzwyczaić. Moja mała sąsiadeczka panicznie bała się psów. Chciała do mnie przychodzić ze starszą siostrą, ale na widok idącego w jej stronę Baloo albo Luki uciekała w popłochu. Powoli, małymi kroczkami przyzwyczajałam ją do tego, że pies podchodzi. Najpierw siedziala na kolanach u mnie, a psiaki podchodziły na pogłaskanie. Trochę to trwało, ale teraz najlepszym miejscem do zabawy jest wielki psie posłanie, na kórym siedzi z moimi dużymi i tylko co jakiś czas śmieje się i woła "nie liż mnie Luka"
-
Eluś, bardzo dziękuję za wgranie wyników, faktury i zdjęć:) Mamy też rozliczenie wszystkich dodatkowych wydatków Brawurki. Od marca nie rozliczałyśmy podawanej tebletki na kleszcze Simparica. Razem z badaniem krwi i szczepieniem przeciw wściekliźnie wyszło 533 zł:( Alaskan ustaliła z Violą, że w tej chwili zapłacimy 283 zł, a 250 zł do końca przyszłego miesiąca. Chcemy też na bieżąco opłacać podawanie Simparici, żeby nie było takiego zadłużenia, bo potem ciężko to spłacić. Od razu uprzedzę, że Simparica podawana jest co miesiąc, a nie co 5 tygodni, bo wg weta kleszcze już sie uodporniły na ten preparat i starcza na krócej. Nie mam przekonania do tej teorii, ale postanowilyśmy nie dyskutować w tej sprawie. Za chwile przeleję 283 zł i zostanie nam do zaplacenia 250 zł z tych kosztów.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy siostrze elficzkowej za wpłatę 30 zł stałej i b-b za wpłatę stałej po 20 zl za 09 i 10'25 - razem 40 zł Nadal czekamy na rozliczenie badań Brawurki i wyniki. Viola powiedziala, że wszystko wyszło dobrze, więc za bardzo nie naciskamy, żeby przesłała, bo zbieramy jeszcze kasę na opłacenie wszystkiego.
-
Wrzucam ostatnie rachunki Bonuskowe. Nie wiem, czy wątek zostanie odzyskany, wierzę, że tak... Ten opłaciłam wcześniej: A te opłaciłam dzisiaj:
- 1565 replies
-
Zgłosiłam od razu i moim zdaniem problem został naprawiony, ale niestety wątek Bonusa widzę tylko ja. Uzupełniam ostatnie wpłaty i nic się nie psuje, ale przez to, że edytowałam pierwszy post nikt z Was nie widzi tego wątku Możliwe, że nie można cofnąć tego błędu Marysiu, mogę Ci wysłać swoje hasło i wtedy będziesz mogła poczytać wątek.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł dla Bonusa i Malwie za uzupełnienie wplat stałych od czerwca do sierpnia mimo, że dowiedziała się ode mnie o odejściu Bonusa
- 1565 replies