-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL]http://lh6.ggpht.com/_LOY09l9iF2k/SaBLqbHcPvI/AAAAAAAAAtM/zCdoHYnnV5U/s640/Czechowice%2020022009_%20705.jpg[/URL] - się dziewczyna na biało zrobiła ;)
-
[quote name='Maks i Spark']narazie, nie wiem jak długo, na dogo będę tylko ja...bo Mama złamała prawą nóżkę :placz::placz::placz: i to dość poważnie (trójkostkowe i kość strzałkową). Wszystko stało się we wtorek, w środę miała operację, a jak wszystko będzie to jutro przywiozę Mamę do domu, a potem 6 tyg w gipsie :-(..ale będzie dobrze!;) m.[/quote] O rany, a jak to się stało???
-
Witaski wieczorne ;) Byliśmy dziś na spacerku śniegowym z piłeczką i dziewczynka zachowywała się jak szczenior ;) Maxinie też się zdarza?
-
[URL]http://img3.imageshack.us/img3/4989/1001516.jpg[/URL] - ale się świetnie chłopak kamufluje ;) A Melody widać, trafiła dobrze :)) I Holly jaka śliczna :))
-
Cześć Patrycjo :))
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Niuniuniu wygląda na przeszczęśliwego :loveu: -
Co za głupia baba, normalnie mózg w pionie staje..... Cześć Madzialeno z normalnym brzuchem :)
-
Swietne zabawy jak zawsze :) Psiaki kochają śnieg :)
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR=darkred]Przyszłam - odwiedziłam - nadrobiłam - fotki jak zwykle cudowne :loveu: Fajne w tym samochodzie ... haha :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Kochają jazdę samochodem ;) [quote name='deer_1987']Ja tez sie witam!!![/quote] :buzi: [quote name='Kinia']To ja też sie witam bardzo, bardzo ciepło![/quote] W tym momencie nawet cieplutko :) [quote name='Luzia15']Ja również witam się serdecznie! :loveu:[/quote] O, nowa twarz :) Witam :) [quote name='Isia & Chester']hej :) ale dużo fot :loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/450/beee3989f8f49250.jpg[/URL] jakie śliczne ! :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/318/bf47ea43f69cf546.jpg[/URL] bezczelny terrier, przylazł i panią białaskom kradnie :evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/317/2044c78ce7e617df.jpg[/URL] cudo :loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/53/3a60cc5985c8ec86.jpg[/URL] on mi zjadł rybke, to ja mu zjem udko :D [URL]http://images48.fotosik.pl/53/fa3c65ba8113444f.jpg[/URL] no i też smaczne :diabloti: [URL]http://images48.fotosik.pl/53/3c2590dabcc3d9c1.jpg[/URL] za udko ! :evil_lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL] ale fajne ujęcie :D[/quote] Witanko :)) [quote name='rwpb']To już nawet prywatnego kierowcę macie? Pozdrawiamy[/quote] Wygodnie, czyż nie? [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak tak to właśnie ja ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przyszłam się grzecznie przywitać i powiedzieć że już wróciłam :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Zonkilcia, Kwiatuszku, jak się cieszę, że Cię widzę :) [quote name='Tengusia']cze cioteczka od czarnych punkcikow z futerkiem :diabloti:[/quote] Tengusia :loveu: [quote name='groszek83'][URL]http://images46.fotosik.pl/56/887c56566679c2a9.jpg[/URL] i pooooooszły:evil_lol: Witanko Zdjęcia obejrzane teksty nie czytane:eviltong: za dużo gadół tu siedzi:evil_lol:[/quote] Pytlują jak najęte :)
-
[quote name='Darianna']Dwie puszyste białe kuleczki na puszystym białym śniegu :loveu:--[/quote] Nie takie całkiem białe :) [quote name='asko73']Wiesz szkoda, że masz takie snobistyczne podejście... Bo ja kocham swojego pieska nie ze względu na rodowód... :angryy:Czy Ty jesteś też masz rodowód pochodzisz z jakiejś królewskiej rodziny? :icon_roc:Rodowody są drogie... dla mnie troszkę przesadzona cena. Drugiego pieska kupię w Czechach (będzie z rodowodem) cena porównywalna do tego bez rodowodu w Polsce:lol: A rodowód będzie tylko dlatego, że chcę miec pewnośc, że piesek jest zdrowy (choc to nie daje gwarancji). Nie mam czasu na wystawy podoba mi się ta rasa ze względu na łagodnośc i piękno jakie sobą reprezentuje... ale nie umniejsza to piękna innych ras i kundelków:) Zobacz fotki Nika... Pozdrawiam[/quote] [quote name='Patisa']Doprawdy? A daj mi link do tej hodowli, bo to nadzwyczajny wręcz fenomen...:cool3: Ale zaprzeczasz sama sobie... raz piszesz, ze rodowód jest niepotrzebny, a potem, ze chcesz psa z rodowodem... to o co Ci chodzi? Słuchaj, rozmowy na temat tego jak tragiczne w skutkach jest wspieranie pseudo hodowli toczyły się i nadal toczą w odpowiednich wątkach. Właściwie, jeżeli tego nie rozumiesz, wystarczy tam zajrzeć i poczytać dlaczego RASOWY=RODOWODOWY. Ja nie chcę zaśmiecać galerii jbk, jak masz jeszcze jakieś "ale" to wal na pw. P.S. Dlaczego zawsze ta sama śpiewka? Ja ludziom próbuję tłumaczyć, że pseudo hodowcy to najwięksi zwyrodnialcy ówczesnego świata i że każde kupno psa z pseudo hodowli to nakręcanie biznesu tych psycholi, a ludzie mi na to, że kundelków nie kocham...:mdleje::grab:[/quote] [quote name='asko73']Ty też masz rodowód? Pytam po raz drugi? Bo jak nie wywodzisz się z czystej rasy... Kto Ci kupił pieska? Zarabiasz na to? Wątpię:shake: Wiesz jak nie masz szlachetnego urodzenia to nie ma co z Tobą GADAĆ. Czytaj między między wierszami napisałam, że nie do końca rodwód gwarantuje mi zdrowie pieska. I nie zaprzeczam sobie... Jestem zadowolona z Nika ale Ty masz problem nie ja:lol:[/quote] Myślę, że na ten temat na dogo już było powiedziane wszystko :) [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a co przejadła się paczkami ??[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć sobotnio śnieżnie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witam niedzielno śnieżnie ;) Nie pamiętam, o co chodziło z tym brzuchem ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No cosik tam sie działo:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witam pryz kawuni:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja też przy kawusi ;) Co z tego, że godzina nieodpowiednia ;) [quote name='Aga K']i slonecznie ;)[/quote] Troszeczkę :) [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:shake:...u nas nie [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Trochę poświeciło..... [quote name='SZPiLKA23']Witakiiiiiiiiiiii siemakiiii[/quote] Cześć Szpiluś :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja bardzo proszę dziewczyny o niezaśmiecanie blogaska ... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Temat R=R jest na dogo ....zapraszam [/COLOR][/FONT][/B][/quote] :lol:
-
[quote name='deer_1987']Popoludniowe witanko![/quote] Witanko wieczorne :) [quote name='pusia2405']Ależ rozbrykane te twoje białaski na śniegu. Widać, że zima im sprzyja;).[/quote] Uwielbiają zimę ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad:a mi nawalają zatoki [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mam nadzieję, że nosisz czapkę? [quote name='asko73'][I]Cześc! Ja też mam smojeda nie mam rodowodu ale tak mnie ta rasa zauroczyła, że nie miało to znaczenia. Może jak będę kupowała suczkę to już z rodowodem:p Podobają mi się wszystkie fotki:loveu: My też naokrągło fotografujemy Niko[/I][/quote] A swoją galerię na dogo już masz? [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jak tam twój brzusio?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dlaczego brzusio?? [quote name='Patisa']Wiesz, szkoda, ze skoro ta rasa Cię zauroczyła to nie kupiłaś rasowego psa...:shake: wspieranie pseudo hodowli naprawdę niszczy rasę, nie można zrobić jej większej krzywdy.:mad: Więc jeżeli następnego samojeda - to niech to już będzie prawdziwy samojed= z rodowodem;) hejooo jbk :cool3:[/quote] Cześć :loveu: [quote name='Patisa']pies wybitnie myślący:lol: a co to za ugi-bugi? :lol:[/quote] Zastanawia się nad głębią żywota ;) [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL] świetne jest to zdjęcie :evil_lol:[/quote] Dzięki ;) [quote name='Aga K']czesc bialaski :) super sniezne foteczki :multi: buziaski dla was misie pysie :)[/quote] Buziaki :loveu:
-
Twoja białaski wyglądają jak nasze białaski :))
-
[quote name='Tengusia'][CENTER][B][SIZE=4]dziewczyny zbieramy kase na sterylke dla Tary czy ktos moze nam pomoc !!!!!!![/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/slaskie-tara-czeka-na-wymarzony-dom-mlodziutka-pitbull-ka-czeka-132007/#post11831364"][COLOR=#000000][śląskie] Tara czeka na wymarzony dom !!!! mlodziutka pitbull ka czeka !!![/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][/CENTER] [/quote] Jaka śliczna dziewczyna :)
- 78403 replies
-
[quote name='Aga K']iii tam, bez huku i sie obejdzie :cool3: zazdroszcze woli silnej :evil_lol: ja wpiepszylam dzisiaj 3 paczki ahhh <obzartuch> ale male byly :diabloti:[/quote] Trzy? Ja zjadłam SIEDEM ;) :diabloti:
-
[SIZE=3]Co się tutaj dzieje? Hę?[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]Właśnie próbuję dodzwonić się do pizzerii, bo chłopom się pizzy zachciało, a tu wita mnie komunikat [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"abonent czasowo wyłączony"[/FONT][/COLOR] KATASTROFA.[/SIZE][/FONT]
-
Już Ci się zachciało??
-
I jak zdrówko? Wróciło?
-
Dużo pączków zjadłaś wczoraj? Przyznaj się :)
-
Pooglądałam :) Widzę, że też macie przyjaciela Parsonka :) I pięknie się Sajduchna wystawia :))
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL] Fajnie zlapany moment :D[/quote] No tak wyszło niechcący :) [quote name='jamnicze']jakie inteligentne bestie macie :lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/56/55a98cf86365f44a.jpg[/URL] tylko uważajcie aby Wam same nie odjechały :evil_lol:;)[/quote] Na szczęście Fialusia nie dostanie stopą do pedału gazu :) [quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/URL] :D:D:D:D:D:D[/quote] :loveu: [quote name='Kinia'][URL]http://images31.fotosik.pl/451/9e5d2aa9edc82f36.jpg[/URL] To świetne![/quote] Dzięki :)) [quote name='evaxon'][URL]http://images33.fotosik.pl/455/4ab1d5a38eae735a.jpg[/URL] a ten nic tylko ruch..a:splat:[/quote] No cóż, facet, jedno mu w głowie ;)
-
[quote name='ewatr']ale u Was pączuszki ....wierszyki ...no sama słodycz :lol: witajcie ![/quote] Taki wczoraj słodki dzień był :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/321/6a04a58c9a31b69f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/ce588b18d9018524.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/56/09c172efe1be94e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/2e6e639683c1e5a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/56/1e2d98f0d6177964.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/450/f264120779bd25df.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/56/efed4ca86157223c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/56/bc428cfbd221a5da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/b7507ecd33cd60e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/4ab1d5a38eae735a.jpg[/IMG][/URL]