-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dziewczyny...dziękuję za paczusie i odwiedzinki...ja dla was też mam pączusie[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://ugotuj.to/im/3/1919/z1919943M.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] No to przesrane. Głód poczułam.
-
[quote name='Maks i Spark']Kochani :loveu: dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi! wybaczcie, że teraz każdemu z Was nie odpowiem, ale wpadłam tylko na chwilkę, bo narazie mam troszkę kryzysową (to ostatnio take modne słowo ;)) sytuację. jak wszystko opanuję to posiedze dłuzej na dogo obiecuję pozdrawiam m.[/quote] Wybaczamy :) Ale wróć za niedługo :)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B][SIZE=3]A ja tutaj chciałabym wstawić reklamę Bazarku Dreamer :loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2] [CENTER][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rozliczenia-podatkowe-za-2008-rok-do-25-04-zapraszam-131850/#post11821101[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] Kurde.... to mi do głowy nie przyszło.....
- 78403 replies
-
[quote name='Herspri']Kurcze ale mnie tu dawno nie było :shake: Nie zasypało was tam jeszcze :evil_lol: ? Jakie to słodkie :loveu:[/quote] Nie zasypało :) Jeszcze chodzimy, chociaż nie wiadomo, jak długo jeszcze :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Asieńko ...czy ty planujesz sobotni pobyt na wystwie w Katosach ?? Póki co ja mam to w planie i jeśli Madzialena będzie się dobrze czuła to też zgłosiła swą gotowość do spotkanka okołowystawowego ;).Miałam wprawdzie jechać w piątek na TTB ale urlopa niet :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wcale nie będziemy, po zastanowieniu wyszło nam, że nie damy rady 20-tego, bo to najgorszy termin księgowy przecież, a klientów nie przestawi, żeby szybciej się zjawili.... Co do soboty - może się coś stworzy, ale bez psów na pewno. [quote name='Aga K']Hejka ale wy tam macie boordel na kolkach psiunkowy Maly dominuje hheheheh swietne fotki :diabloti:[/quote] Wszystko się już skończyło, teraz mam dwa białe dywaniki nieruchawe w przedpokoju.... :evil_lol: [quote name='deer_1987']Co u Was? ja mykam niedlugo na spacer :D[/quote] Wieczorki na szczęście do męża należą ;)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Muszę go bronić bo się chłopina przeją jak nie wiem........a co do cyckófff to powiedz ze zazdrościsz a nie:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kurde fix :diabloti:
-
[quote name='Shetanka']Hej, hej, gdzie się podzialiście? :shake:[/quote] Zniknęli........................
-
[quote name='Aga K']heheheh, no to niezle :) nie, no moj robi dokladnie inne zdjecia niz ja chce, a ze niemam w nim polskiej instrukcji - to se moge porobic jakies fajne zdjecia :placz:[/quote] W necie na pewno znajdziesz instrukcję...... Poszukaj, warto, żeby aparat robił, czego chcesz.
-
Chrześniak ma wielkie oczyska :)) A dzik jakiś takiś mało groźnie wygląda ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Ja też kocham spanko ;) -
Witajcie Asiaczki :) Mam nadzieję, że nie obraziliście się na dogo ;)
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
jbk replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple']Ty nawet nie wiesz co może kryć damska torebka ;-P[/quote] Osobiście nie znoszę damskich torebek, a w szczególności własnej....... -
Niecierpliwie czekamy..................
-
[quote name='shirrrapeira']Czytam o tym myśliwym i coś mnie trafia... Przecież ten pies był na spacerze z właścicielką. A nie wolno biegającym psem. Czasem się zastanawiam skąd się tacy idioci biorą.[/quote] Einstein chyba powiedział, że dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota....
-
Właśnie, coś nowego??
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Przyszłam przywitać się w ten piękny środowy śniegowy wieczór :) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL]http://images24.fotosik.pl/323/9a3117804b97051fmed.jpg[/URL] - ale sobie nosek umazał ;) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Łatwo mówić, poczekać, a ja niecierpliwa jestem....... Zonkilciu, kochana moja, jak tam? -
[quote name='martitaa']Prosiecie dziekuje za`wsparcie psychiczne!!!!!!ja tez sie ciesze,ze wiecej,coraz wiecej jest tu zwolennikow tej rasy:evil_lol:[/quote] No a co tu się może nie podobać, jak zwierzak bombowy :) Aż się prosi, żeby go przytulić ;)
-
[quote name='deer_1987']Spokojnie poczekamy![/quote] A przynajmniej spróbujemy :)
-
Przyniosłam nieco zdrówka swojego - jestem nie do zdarcia :)
-
Pączków kochana to jutro dostaniesz tyle, że braknie Ci miejsc do robienia makijażu ;))
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']Jbk- no fakt - niezpamomniany, Ina - Ty wszystko wykukosz! Naawet rozowe sadelko:)i nie patrz dociekliwiej:)[/quote] Nikt nie mówił o sadełku, tylko o BRZUSIU :) Bardzo zgrabnym, zresztą :) -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_02_17/09_02_17_10.jpg - to wygląda, jakby wszyscy zapozowali, chociaż koleżanka jeszcze nie bardzo na pewniaka :)