Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Zastanawiam się, jakbym teraz w biurze położyła głowę na stole i zasnęła, to co by mi się śniło?
  2. Pozdrowienia zasyłam gorące mimo zimy :)
  3. Poprosimy te pięć fotek :)
  4. Niezłą budkę sobie zrobił pod fotelem :)
  5. [URL]http://img10.imageshack.us/img10/3985/p1090185a.jpg[/URL] - wyraźnie focha strzela ;)
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]no dobra będę pamiętać że one są zupełnie inne :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ooo na tym zdjęciu widać wszystkie różnice :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/320/3996a07f78fc369e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Taki pomysł mam, przyjedź, pomacaj ;) Będzie wszystko wiadomo :)) [quote name='Iza i Avanti']Dzień dobry! :loveu: siem witam... :evil_lol:[/quote] Izunia :loveu: [quote name='deer_1987']tylko chwile mnie nie bylo a tu juz tyle nagadane..[/quote] Pleciugi :diabloti: [quote name='bonsai_88']Przecież Fialka jest delikatna, kobieca... a Vadirek jest duży, masywniejszy zdecydowanie bardziej męski ;) [B]Żonkilko[/B] na zacytowanym przez ciebie zdjęciu bardzo wyraźnie to widać :diabloti:. Porównaj sobie samą długość psyka i jednego i drugiego ;)[/quote] Mój brat stwierdził nawet, że Fialka jest ładniejsza :) [quote name='evaxon'][URL]http://images28.fotosik.pl/320/3996a07f78fc369e.jpg[/URL] :loveu:jakie to urocze jak 2 pieski sie bawią jednym patyczkiem :loveu: czesc:multi: [*] [*] [*][/quote] Bawią? Wyrywają sobie :) Dzięki Ef :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::multi:jestem :calus:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:glaszcze: .... [*][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Alutka i dziękuję Ci :loveu: [quote name='Darianna']O, mają lody z mrożonych kijków :D[/quote] Pyszności :) [quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/320/423734d1d1bb3bce.jpg[/URL] [I][B]spiewające samojedki :eviltong:[/B][/I] [I][B]doberek..wstałam juz hihih..jak ja uwielbiam takie lenistwoo i spanko do oporu hihihihih [/B][/I] [I][B]buziaczki przesyłam[/B][/I] :loveu:[/quote] To sobie pospałaś :)) Też tak chcę!!
  7. [quote name='bonsai_88']A już myślałam, że mnie olałaś ;).... Wiecie co? Dzisiaj już mogę wyjść z Birmą :multi:. wczoraj musiał z nią wychodzić Kamil, bo mnie nereczka za bardzo bolała :placz:. Niby już mogłam normalnie chodzi, ale bałam się, że jak wyjdę z Birmą i ona do czegoś szarpnie to zacznie się na nowo :roll:[/quote] No to dobrze, że jest lepiej ;)
  8. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:crazyeye::crazyeye: kiedy ja mam iść na te ostatki :) po pracy mi się nie chce...zresztą na drugi dzień znów do pracy...do dupy taka robota :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Co to znaczy się nie chce?? Ja po pracy mam angielski nawet i jeszcze mi się chce na śledzika ;) A jutro też do pracy ;)
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dokładnie w temacie makaronów :p my zjadamy masę makaronu ... zapraszam do oglądu naszej rodzinki :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dżapuszko ...a wiesz że spotkałyśmy Was wczoraj z Magdą w Billi ...leżeliście na stoisku z owocami :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja to nawet schudłam na diecie makaronowej ;))
  10. [quote=zuzolandia;11853304 [B]jbk[/B]- imprezke??? no przeca to jedna i ta sama :eviltong: chyba ze ja o czyms nie wiem?:crazyeye::crazyeye: [I][B]doberekkkkkkkkkkkkkk se wstałam...sniło mi sie morze jakis tam statecek ciepełko...i cosik tam jeszcze ale juz nie pamietam :evil_lol:[/B][/I][/quote] Ta sama? O, to bardzo bardzo dobrze :) Bo myślałam przez chwilę, że dla Jabcokowej robisz osobno ;))
  11. [quote name='evaxon']a mi sie wczoraj zęby snily jak mi wypadaja :roll::roll: ostatnio snia mi sie zawsze przed jakims nieszczesciem albo choroba :-( az strach pomyslec co tym razem mnie spotka ....[/quote] A to nie na ciążę??
  12. [URL]http://images46.fotosik.pl/70/9484ad9658066674.jpg[/URL] - jesoooooo! Pychota!
  13. A ja też się mogę zapisać na imprezkę??
  14. [quote name='zuzolandia'][I][B]moze mocnym uderzeniem ?:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]tak na rozruch hihihihii [/B][/I] [I][B]witaj nieobecna Appelko[/B][/I] :loveu:[/quote] Takim z półobrotu? :evil_lol:
  15. [quote name='evaxon']noooo albo czyms mocniejszym :evil_lol:[/quote] Alkohol z rana? Hm....... :diabloti:
  16. [quote name='Iza i Avanti']Mmmmmmmmmm! Lubię śledzika! Takiego w śmietanie... Mmmmmmmmm[/quote] Więcej rodzajów będzie ;))
  17. [quote name='Aga K']nioo dam dam :) niech no ja zjem kolacje :diabloti: i sie nakrece na czytanie dogo :multi: a potem fotki :)[/quote] No i gdzie są?
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rozliczenia-podatkowe-za-2008-rok-do-25-04-zapraszam-131850/index2.html#post11843544[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]ZAPRASZAM !!!!![/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] A propos - też się tym zajmuję zawodowo, wszystkim, którzy nie wiedzą, gdzie wsadzić swój jeden procent podatku, podaję dane EMIRa :) Parę setek już będzie :))
  19. [quote name='Iza i Avanti']Plany?:roflt: :roflt::roflt: :splat:A! Plany! :splat: TZ i flaszka i :drink1:a później:cunao:[/quote] A ja idę do kumpeli na śledzika :)) Niam niam ;)
  20. Mam ochotę na coś z żółtym serem, nie masz jakiejś kanapeczki dla mnie??
  21. [quote name='evaxon']:roll::roll::roll:zielona herbatka mnie witasz??:roll:[/quote] No właśnie, zamiast kawą :diabloti:
  22. Cześć IDOLKO :) Chciałam Ci powiedzieć, a jestem swego rodzaju ekspertem w temacie, że RAVIOLI i inne MAKARONY nie tuczą, jedynie sosy, w których je podajesz :) Makaron ma mniej kalorii od ryżu, zresztą zobacz na Włoszki, czy są grube?
  23. Cześć Izunia :) Jakie masz plany na dzisiejsze ostatki?
  24. Piękna Tigrusia :) Ze śniegiem jej do twarzy, a poza tym widzę, że w strusia też się lubi bawić :)
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam Was :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co ja mogę dzisiaj robić....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]do pracy, z pracy itd. :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już chcę ten urlop bo nie wytryzmam :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No ale dziś ostatki, nie idziesz na śledzika??
×
×
  • Create New...