-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='lolka75']no wlasnie posrednia i otwarta to prawie ten sam przedzial wiekowy, tylko posrednia ma gorne ograniczenie... I dlatego nie wiem do ktorej mam zglosic. Bo Maxia nie skonczy jeszcze 24 miesiecy [/left][/quote] Ale zaraz potem skończy.... Ja bym chyba do otwartej zgłaszała.
-
[quote name='lolka75']czesc Alusia:loveu: przyszla do Was wiosenka? U nas juz kffiatki kffitna:p[/quote] Loluś! Ładnie to tak ludzi denerwować?
- 78403 replies
-
Oczywiście, że sędzina się nie znała ;)
-
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]a) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]klasy szczeniąt [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]- wiek od 6 do 9 miesięcy, b) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]klasy młodzieży [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]- wiek od 9 do 18 miesięcy, c) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]klasy pośredniej [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]- wiek od 15 do 24 miesięcy, d) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]klasy otwartej [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]- wiek powyżej 15 miesięcy,[/LEFT] e) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Bold][SIZE=2]klasy użytkowej [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]- wiek powyżej 15 miesięcy, z certyfikatem użytkowości. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
Ja karmię maluchy trzymając miski na kolanach, żeby miały wyżej ;)
-
[quote name='Iza i Avanti']Asia! Ona musi dojechać do Zuzki z Gliwic... Ale z drugiej strony patrząc- są pociągi na trasie Gliwice-Katowice... Eeeeeeeeeeeech... Szkoda gadać...[/quote] Z mamami to tak jest, że czasem ciężko się dogadać ;)
-
Słyszałam, że mają tu się jakieś zdjęcia pojawić, a tu nic!
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]u Magdy w aparatu jest :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Nie ić ...posiedź ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Posiedzę, a co, tylko o kawkę poproszę :)
- 78403 replies
-
Kasiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :new-bday::tort::BIG:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Co czytasz ??[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Właśnie, co czytasz?? -
Znowu tu jestem. Też chlipnę, a co.
-
Co ja to chciałam.............. :niewiem::hmmmm: No cóż, to idę sobie.
- 78403 replies
-
[quote name='Iza i Avanti']Proste? :crazyeye: Kurna, to się tak nie da!!!! :crazyeye: Już 2 razy pokrywaliśmy jej naprawę tego gruchota, bo nie ma pieniędzy :shake: A ona dalej się upiera :angryy:[/quote] Nie pokrywajcie więcej. Powiedz, że nie masz kasy. Każ za swój zapłacić.
-
Wiesz co, Jabłuszkowa? Powinnaś dostać żółtą kartkę! Nam nie pozwalasz o żarciu, a sama podajesz kawę z BITĄ ŚMIETANĄ!! :diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Wybieram psy i sex a żarcie jest ocenzurowane:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Sex? Kurde, chyba nie pamiętam, co to jest :diabloti: Czy to ma jakiś związek z PITami? :diabloti:
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć dżołana! Pit-ulisz się? :diabloti:[/quote] PITulę się z PITami aż mi wyłażą uszami :angryy:
-
[quote name='Iza i Avanti']Jak przekonać własną matkę, że powinna sprzedać samochód? :cool1: Nie stać ją na ciągłe naprawy, a uparła się, że go nie sprzeda... Bo "Co ona sobie kupi" :roll: Grrrrrrrrrrrrr[/quote] Obawiam się, że w tym temacie Ci nie poradzę, moja mamusia jest uparta identycznie jak ja, nie da się jej przekonać ;) Dlatego nie mam doświadczenia ;)
-
[quote name='WinterGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]z Tobą to nawet i na koniec świata....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]tiu tiu ale masz podpisik[/SIZE] :loveu:[/FONT][/CENTER] [/quote] O, na takie coś to trzeba sobie porządnie zasłużyć ;)
-
[quote name='evaxon']jaaa:loveu:[/quote] No TYYYYY :loveu::loveu::loveu: Muszę się czymś z Wami podzielić, właśnie miałam specjalną klientkę, przyszła z rozliczeniem rocznym moja pierwsza wychowawczyni z podstawówki :) Zaraz jej przypomniałam, że mnie uczyła i że to były najfajniejsze lata w szkole, i nawet nie chciałam brać pieniędzy za rozliczenie, ale nie chciała w ten sposób :) Niedobrze się ludzie czują, jak się nie chce od nich pieniędzy, nie wiem, czemu ;) Swoją drogą - wczoraj rozmawiałam z młodym o nauczycielach, których się kochało i których się wspomina ciepło mimo upływu lat. Pani Alicja właśnie taką nauczycielką była :))
-
[quote name='Asiaczek']No to chyba mozna oficjalnie napisać, że [SIZE=3][COLOR=seagreen][B]wiosna juz nadchodzi.[/B][/COLOR][/SIZE]..? Pzdr.[/quote] Trochę się boję, bo zapowiadają w tv nawrót zimy.....
-
[quote name='evaxon']:oops:napraffdeee podobaja ci sie??? jasne ze zrobie :loveu::loveu::loveu:[/quote] Naprawdę :) Nie mam w zwyczaju komplemencić nieszczerze ;) Jak już komplementuję, to na pewno tak myślę, możesz być pewna :)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]O jaka perwersja...z języczkiem:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images44.fotosik.pl/71/c1e5578bb4b8d9d2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bryyy:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To nie perwersja, tylko miłość ;) [quote name='Asiaczek']Ja się z tym liczę i wieczorkiem - prześcieradło w ręce i trzepię (cichutko!) przez balkon i juz jest OK.:lol: Pzdr.[/quote] W dobie odkurzaczy i pralek to wszystko jest mało kłopotliwe ;) [quote name='Iza i Avanti']W końcu siem doczekałam! :multi: Pięknych domowych fotecek :multi: Doberek Dżołana! Pracujesz? Czy udajesz? :evil_lol:[/quote] To oglądaj intensywnie, bo jutro znów będzie spacerek ;) Pracuję, niestety, PIT za PITem................. :angryy: [quote name='evaxon']czesc jeepki:multi::multi::multi::multi:[/quote] Ewka :loveu: [quote name='bonsai_88']Rewelacyjne te fotki :loveu:...[/quote] Dzięki :)
-
Swoją drogą - podziwiam Twoje zacięcie ;)
-
[quote name='evaxon']biedna ALusia :shake::shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja nie wiem co bede robic w weekend .. znaczy wiem ze napewno bede siedziec w szkole więc tak fajnie jak ty to ja nie bede miec:cool1: dzis natomiat planuje wejsc do sasiadow :evil_lol: czyli pewnie wstawiona wroce:roll: a w czwartek moj tato ma urodzinki i pewnie pol dnia spedze w kuchni robiac torcika :loveu: nie wiem czy wykorzystalas wszystkie literki :eviltong:[/quote] A mi zrobisz torcika jak będę mieć urodzinki? Strasznie mi się podobają Twoje torciki!
-
Cześć Izuś porannie ;) No, prawie przedpołudniowo raczej, ale co ja mogę, że nie wyrabiam czasowo ;)